Чим покрити бетон на вулиці у дворі: повне керівництво по захисту бетонних поверхонь

Бетон є одним з найнадійніших і довговічних будівельних матеріалів. Але навіть він піддається знищенню під дією атмосферних умов, таких як волога, мороз або сіль. Саме тому важливо знати, чим покрити бетон на вулиці, щоб продовжити термін його служби та зберегти привабливий зовнішній вигляд.

1. Навіщо потрібний захист бетону на вулиці?

Бетон, не дивлячись на свою міцність, має пористу структуру. Це означає, що він може поглинати воду, що в свою чергу може призвести до його руйнування, особливо при морозно-теплих умовах.

 1. Захист від вологи. Водяні молекули можуть проникати в пори бетону, викликаючи його руйнування. Тому так важливо знати, чим обробити бетон, щоб він не пропускав воду.
 2. Захист від морозу. При замерзанні вода в порах розширюється, що може спричинити тріщини в матеріалі.
 3. Захист від атмосферних впливів. Під впливом ультрафіолетових променів, дощу та вітру верхній шар бетону може ставати менш стійким до зносу.

2. Найкращі покриття для бетону на вулиці:

 • Захисний лак для бетону 4 в 1 ЄС-181. Це універсальний засіб, який забезпечує не тільки захист, але і надає бетону глянцевий блиск. Докладніше тут
 • Захисний лак для бетону 3 в 1 ЄС-182. Лак, який підходить для будь-яких бетонних поверхонь і забезпечує їх захист від вологи, пилу та ультрафіолету. Дізнатися більше

3. Як зміцнити бетонну стяжку на вулиці?

Для того щоб зміцнити бетон на вулиці, можна використовувати наступні методи:

 1. Гідроізоляція. Гідроізоляція бетону на вулиці запобігає проникненню води в пори матеріалу.
 2. Застосування пропиток. Чим пропитати бетон, щоб він не крошилася? Існують спеціальні пропитки, які зміцнюють структуру матеріалу та роблять його більш стійким до зовнішніх впливів.
 3. Захисне покриття для бетону на вулиці. Це може бути лак, фарба або інші склади, які створюють захисний шар на поверхні бетону.

4. Рекомендації з застосування покриттів:

 • Перш ніж починати роботу, поверхня бетону повинна бути чистою та сухою.
 • При застосуванні захисних засобів слід строго дотримуватися інструкції виробника.
 • Регулярно перевіряйте стан покриття та за потреби оновлюйте його.

Висновок:

Бетонне покриття для вулиці потребує регулярного догляду та захисту від зовнішніх впливів. Існує багато продуктів на ринку, які забезпечують довговічність та захист бетонних поверхонь на вулиці. Обравши правильне покриття та регулярно його оновлюючи, ви можете значно подовжити термін служби вашого бетонного покриття та зберегти його привабливий зовнішній вигляд.

Пам'ятайте, що бетон, хоч і міцний матеріал, потребує захисту, особливо на вулиці, де він піддається багатьом агресивним факторам.

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари:
 • Захисний лак для укріплення бетону. Знепилює поверхню, підвищує стійкість до зношування, знижує водопроникність, і має декоративний ефект «мокрої поверхні»

 • Захисний лак для укріплення бетону. Знепилює поверхню, підвищує стійкість до зношування, гідрофобізатор (суттєво знижує водопроникність), і має декоративний ефект «мокрої поверхні»