Компанія «ПРАЙМЕР-УКРАЇНА» — сучасна високотехнологічна компанія, орієнтована на рішення максимальної кількості потреб клієнтів

 • Торгова Марка «ПРАЙМЕР»
 • У 2003 році професіоналами компанії була створена Торгова Марка «ПРАЙМЕР», яка з кожним роком стрімко розвивається в різних напрямках професійної лінії будівельної хімії.

  Компанія «ПРАЙМЕР-УКРАЇНА» користується заслуженою репутацією надійного виробника і успішно працює в області виробництва лакофарбових матеріалів з 2001 року. ТОВ «ПРАЙМЕР-УКРАЇНА» постійно розширює асортимент вироблених товарів і вибудовує грамотну цінову політику.

  «ПРАЙМЕР-УКРАЇНА» пред'являє високі вимоги до якості своєї продукції. Ось чому лакофарбові матеріали Торгова Марка «ПРАЙМЕР»виробляються на новітньому високотехнологічному обладнанні, з використанням кращих імпортних (Bayer, Waker, Rhodia, Clariant, Akzo Nobel) і вітчизняних сировинних компонентів. А якість перевіряється на всіх етапах виробництва — від вхідного контролю сировини до відвантаження готової продукції.

  Компанія «ПРАЙМЕР-УКРАЇНА» удосконалює технології і рецептури, оновлює асортимент з урахуванням вимог споживачів і багатого досвіду роботи. В результаті, наші клієнти отримують тільки якісну і конкурентоспроможну продукцію на ринку.

  В даний час Компанія «ПРАЙМЕР-УКРАЇНА» зробивши прорив, вийшла на новий рівень виробництва і просування продукції. Висока кваліфікація співробітників власної лабораторії, упор на нові розробки та інновації, сучасна технологічна база — все це дозволяє ТОВ «ПРАЙМЕР-УКРАЇНА» розробляти продукцію, ні в чому не поступається закордонним аналогам.

  Продукція Торгова Марка «ПРАЙМЕР» по співвідношенню ціна/якість перевершує аналогічні матеріали більшості українських і зарубіжних виробників. А гнучка система знижок, що враховує інтереси самих різних клієнтів — вагомий аргумент на користь доступності і вигідності продукції. Що, в свою чергу, робить рішення про співпрацю з «ПРАЙМЕР-УКРАЇНА» раціональним і продуманим кроком. Висококваліфіковані компетентні фахівці відділів збуту та маркетингу нададуть всю необхідну інформацію і допоможуть Вам зробити правильний вибір.

  Компанія «ПРАЙМЕР-УКРАЇНА» максимально орієнтована на потреби покупців і гарантує професійне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

  Ми працюємо так, щоб виграв кожен!

Останні відгуки