Лак для бетону

Бетонні поверхні, незважаючи на їх міцність і надійність, потребують особливих умов експлуатації та захисту від негативних факторів зовнішнього середовища. Особливо це стосується конструкцій, схильних до інтенсивного механічного навантаження (стирання), атмосферних впливів.

Лак по бетону для внутрішніх робіт

Існують різні види матеріалів для бетонних виробів. Все залежить від основних завдань, які вони повинні забезпечити — декоративні або посилені захисні властивості. Відповідно до цього відрізняються своїм складом.

На ринку представлені такі групи:

 • Багатокомпонентні склади з полімерів — швидковисихаючі, що містять алкідні смоли і спеціальні добавки на основі акрилового наповнювача. Застосовуються для посилення захисту бетону і інших поверхонь від процесів корозії. До того ж вони мають гарні декоративні властивості, створюючи ефект мокрого каменю.
 • Однокомпонентний поліуретановий — створює при покритті особливу стійкість бетонної та інших поверхонь (тротуарна плитка, кам'яна кладка) до інтенсивного механічного (стирання і зносу) і хімічним (бензин, масла і т.п.) впливу. Твердне навіть при підвищеній вологості повітря.

Однокомпонентні акрилові варіанти є найпопулярнішими і затребуваними. Вони дозволяють вирішити проблему захисту бетону завдяки ряду факторів:

 • забезпечують гідрофобність покриття, захищаючи матеріал від проникнення вологи
 • підвищують зносостійкість, антикорозійну стійкість
 • захищають від дії біологічних, хімічних реагентів
 • підвищують декоративні властивості поверхні, створюючи ефект мокрого каменю

Сфера застосування акрилових лаків досить різноманітна: від житлового будівництва до об'єктів промислового призначення.

Лак для бетону матовий і глянсовий

Кожен склад має свої особливості, але загальними для них є такі:

 • легкість і зручність обробки поверхні
 • універсальність - можна використовувати для покриття не тільки бетону, але і каменю, цегли, плитки тощо.
 • стійкість до ударних навантажень, стискання, розтягування;
 • можливість створення лакового покриття при низьких температурах
 • зручність вологого прибирання з допомогою миючих засобів
 • збільшена глибина проникнення і герметизація стиків і тріщин за рахунок формування цілісної полімерної плівки
 • прискорене висихання, стійкість до атмосферних негативних факторів

Де краще купити лак по бетону для зовнішніх робіт?

Торгова марка ПРАЙМЕР зарекомендувала себе як виробник якісних лакофарбових матеріалів з оптимальним співвідношенням ціни і якості. В асортименті інтернет-магазину ПРАЙМЕР різні матеріали, починаючи від грунт-лаків до термостійких зразків. Всі вони мають ефект мокрого каменю, створюючи унікальний декоративний вигляд оброблюваної поверхні.

У нас можна придбати глянцеві і матові лаки, лаки для бетону з посиленням кольору, а також з підвищеною стійкістю до зносу. З їх допомогою можна обробляти поверхні не тільки з бетону, але і каменю, цегли, пісковика, граніту та ін. Тип поверхні, що покривається повинен відповідати зазначеному в технічних характеристиках. При виникненні труднощів з вибором виду лаку клієнти можуть отримати професійну консультацію від менеджерів інтернет-магазину. Все залежить від конкретних умов і цілей використання. У каталозі представлені матеріали як на водній, так і на органічній основі. Акрилові лаки відрізняються швидкістю висихання і особливим декоративним ефектом з посиленим блиском і насиченим кольором.

Замовляючи захистний лак для бетону торгової марки ПРАЙМЕР, ви виграєте в якісті, ціну і оперативності доставки не тільки по Києву, але і по всій Україні. Способи оплати різноманітні і залежать від побажань клієнта.

Купуйте лаки для бетона у нас і отримуйте надійний захист і відмінний зовнішній вигляд оброблюваної ними поверхні!

Часті питання про лаки для бетону

 • 👷🏿 Чим покрити бетонну стяжку ❓

  1. Акриловий лак для бетону і топінгу ЄС-82.
  2. Поліуретановий лак для бетону ЄС-84 (матовий) або ЄС-14 (глянсовий). Додатково, ці лаки мають декоративний ефект мокрого каменю.

 • ☝🏼 Основні функції лаку для бетону і топінгу ЄС-82 ❗️

  Свіжозалиті бетонні підлоги при температурі 🌞 від +25°C швидко втрачають вологу 💦, що згубно впливає на правильний набір міцності бетоном 💥. Лак для бетону і топінгу утримує вологу в бетоні, захищає бетон від вологи із зовні і має знепилюючий і водо-, масло- відштовхувальний ефект. Додатково, сумісність бетону з акриловими смолами, є гарною основою для наступних шарів (фарбування, укладання плитки, лакування поліуретановими лаками для бетону.)

 • 👍 Чим кращі поліуретанові лаки для бетону

  Поліуретан має надзвичайно високу зносостійкість і опірність впливу агресивного зовнішнього середовища 🌦️. Поліуретанові лаки для бетону містять в сухому залишку близько 30% поліуретану. Бетон стає більш міцним і стійким до стираючих механічних впливів 🚚🚜. Захисний лак для бетону дає плівку, яка зміцнює бетон, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, і в тому числі стійка до ультрафіолету і додає довговічності бетонним поверхням.

 • 💰 Лак для бетону — ціна виробника

  Купити лак для бетону в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

 • 🏡 Де застосовуються лаки для бетону ❓

  Лак для бетону для зовнішніх і внутрішніх робіт. Зазвичай, для захисту бетонних поверхонь — стяжки, вимощення, бетонні підлоги. Сфера застосування дуже широка — гаражні підлоги, парковки, торгові зали, мийки, склади — всюди, де потрібно захистити бетонне покриття і збільшити його термін служби.

 • 🧹 Які лаки можна використовувати для бетонних стін, стель і інших бетонних поверхонь ❓

  Якщо бетонна поверхня не піддається 🔨 механічним навантаженням (стіни, паркани, стелі) — можна використовувати лаки з декоративним візуальним ефектом мокрого каменю, такими як ЄС-10, ЄС-11, ЄС-12.

Останні відгуки