Лак для каменю на водній основі

Часті питання про лаки для каменю

 • 👷🏿 Який лак для каменю краще ❓

  Вибір 🤔 лаку для каменю в більшості своїй зводиться до вибору між матовим і глянсовим ефектом мокрого каменю. Якщо потрібен максимально матовий ефект без утворення плівки, тоді актуальне просочення для каменю.

 • 👌 Лаки для каменю бувають на водной або органічній основі ❗️

  Лаки для каменю на водній основі призначені в основному для внутрішніх робіт, хоча добре себе зарекомендували на фасадних роботах (стіни, паркани). Найбільш популярний лак для каменю на водній основі ЄС-10 ЕКО (не має запаху під час роботи). Але водні лаки мають менш виражені властивості «мокрого ефекту», меншу глибину проникнення в структуру оброблюваного матеріалу і термін служби при зовнішніх роботах.
  Лаки для каменю на органічній основі мають специфічний запах розчинника під час роботи, що важливо врахувати при роботі всередині приміщення — потрібно забезпечити провітрювання. Після висихання лак для каменю безпечний і не має ніякого запаху. Найоптимальніший вибір органічного лаку для каменю ЄС-11 — має яскраво виражений «мокрий ефект», глибоко проникає в камінь (цеглу, бетон), утворює атмосферостійке, гідрофобне покриття, стійке до миючих засобів, вивітрювання, руйнування.
  Лаки для каменю дають плівку, яка зміцнює оброблювану поверхню, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, в тому числі стійке до ультрафіолету ☀️ і додає довговічності оброблюваної поверхні.

 • 🤔 Які поверхні обробляють лаками для каменю ❓

  Лак для каменю і цегли, природного (натурального каменю), гіпсового, декоративного, штучного каменю, лак для підмурка.

 • 💰 Лаки для каменю — ціна виробника

  Купити лак для каменю в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Камінь, який використовується в будівництві для декору і облицювання, потребує захисту від різних несприятливих факторів і в посиленні його природної естетики - кольору і фактури.

Зараз особливою популярним є створення поверхонь з ефектом мокрого каменю. Досягається він за допомогою обробки спеціальними лаками і просоченнями для каменю. При цьому слід враховувати умови подальшої експлуатації - у зовнішньому середовищі з її атмосферними впливами або всередині приміщень. При внутрішніх роботах особливого значення набуває екологічна безпека використаних покриттів. Водоемульсійні лаки максимально відповідають цим вимогам, так як не виділяють токсичних продуктів при нанесенні на оброблювану поверхню.

Лак на водній основі для декоративного каменю

Основними перевагами лаків на водній основі можна назвати:

 • гідрофобні властивості, що не дозволяють волозі проникати вглиб матеріалу
 • легка шовковистість поверхні, посилення кольору і фактури матеріалу
 • можливість змішування для отримання потрібного відтінку з іншими водоемульсійними покриттями
 • стійкість до температурних перепадів і агресивних хімічних агентів
 • стійкість до цвілі і гнилі завдяки асептическим добавкам
 • хороші антикорозійні характеристики
 • протівовисольний ефект
 • стійкість до УФ-випромінювання - з часом не знебарвлюються і не жовтіють.

Такі лаки є ідеальним варіантом для проведення внутрішніх оздоблювальних робіт.

Який лак купити для каменю?

Лаки для каменю відрізняються оптимальним співвідношенням ціни і якості, чудовими техніко-експлуатаційними характеристиками і вираженим декоративним ефектом. Після покриття поверхня набуває блиск і свіжість немов після дощу.

Інтернет-магазин Праймер пропонує такі лаки на водній основі:

 • Грунт-лак мокрий камінь ЕКО - для зміцнення фасадних поверхонь. Містить гідрофобні і спеціальні добавки, що забезпечують стійкість до цвілевих грибків і гнилі, виходу сольових плям, проникненню вологи в структуру каменю.
 • Декоративний продукт «Голограма» з різнобарвним блиском. Має ті ж властивості, але завдяки голографічним гліттерам надає різнокольоровий блиск.
 • Поліуретанові декоративні склади для каменю і окремо для паркету та дерев'яних підлог. Останні відрізняються прекрасними декоруючими і захисними властивостями, забезпечуючи негорючість дерев'яного матеріалу, його естетичний вигляд, підкреслюючи колір і фактуру.
 • Концентрований продукт ЕКО, який перед вживанням розводять водою в пропорції 1: 3. Є економічним форматом, що володіє відмінними експлуатаційними характеристиками.

Торгова марка Праймер постійно вдосконалює і оновлює свою продукцію - стежте за новинками і вибирайте найкраще!

Слід сказати, що в описі товару даються не тільки його основні технічні характеристики, сфера та особливості застосування. Також наводяться правила роботи з кожним конкретним видом лаку. Весь технологічний процес описаний докладно із зазначенням часу висихання, прояви водовідштовхуючого ефекту, інструментів для нанесення на поверхню.

Якщо у вас залишилися нез'ясовані питання, отримайте професійні консультації від наших менеджерів. Замовляйте товари будівельної хімії у нас і гарантовано отримайте оперативне виконання замовлення, високоякісний продукт і доставку по Києву та Україні.

Останні відгуки