Просочення для каменю

Пропитки для каменю — часті питання

 • 👷🏿 Як надати каменю мокрий ефект ❓

  1. Гідрофобізатор для каменю — плівку НЕ робить, проникає в структуру оброблюваного матеріалу і має матовий ефект (ЄС-69).
  2. Лаки для каменю — роблять плівку з ефектом «мокрого каменю» 🌈 (ЄС-10 — матовий лак, ЄС-11 — глянсовий лак).
  3. Захисне просочення для каменю без зміни кольору — ЄС-68, ЄС-23, ЄС-60.

 • 🤔 Яку поверхню можна обробляти просоченням для каменю ❓

  Захисна гідрофобна водовідштовхувальна пропитка підходить для піщаника, декоративного каменю, природного каменю, натурального каменю, штучного каменю, дикого каменю, граніту, травертину, гіпсового каменю. Всі оброблювані поверхні каменя можуть бути з мокрим ефектом мокрого каменю, а також не змінювати колір оброблюваного матеріалу.

 • ☔️ Гідрофобна пропитка для каменю

  Захист каменю від руйнівної дії води і вологи за рахунок забезпечення її водонепроникності. Водовідштовхуюча гідрофобна пропитка для каменю проникає глибоко в структуру і підвищує стійкість природнього натурального каменю (граніту, травертину, піщанику, мармуру, гіпсу) до несприятливого 🌬️ впливу зовнішнього середовища, опадів, вітру. Водовідштовхувальна пропитка для каменю захистить від дощу 🌧️, снігу ❄️ і морозу 🥶.

 • 💰 Пропитка для каменю — ціна виробника

  Купити захисну пропитку для каменю з ефектом «мокрого каменю» (просочення для каменю) в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Захисне просочення для каменю з ефектом мокрої поверхні являє собою спеціальний склад, що має гідрофобну дію і призначений для захисту мінеральних поверхонь від вологи, масла та інших забруднень. Крім того, вона значно покращує естетику полірованій поверхні і глибоко проникає в поверхневий шар. Це дозволяє збільшити термін експлуатації і посилити надійність обробленої поверхні, особливо при тривалих перепадах температур від -40 до +45 градусів.

Водовідштовхуюче просочення (пропитка) для каменю і його особливості

Серед основних плюсів просочення можна назвати:

 • Гідрофобність і стійкість до впливу біологічних (гниль, пліснява) і агресивних хімічних агентів, в тому числі маслянистих речовин і миючих засобів.
 • Посилення прояви фактури і кольору мінеральних матеріалів.
 • Стійкість просоченої поверхні до інтенсивних механічних впливів (вивітрювання, стирання та ін.).
 • Стійкість до УФ-випромінювання.
 • Герметизація стиків.
 • Посилення антислизького ефекту.
 • Високий ступінь адгезії до полірованої поверхні.

Використовується для обробки граніту, мармуру, бетону, травертину та інших полірованих мінеральних поверхонь.

При роботі з просочуючим складом важливо дотримуватися технологічного режиму:

 • Перед початком роботи ретельно перемішувати просочення, що випускається в готовій товарній формі.
 • Поверхня, що підлягає обробці, повинна бути сухою, очищеною від пилу і бруду.
 • Як інструмент нанесення застосовують малярний пензлик або тканинну серветку. З їх допомогою пропитку втирають в облицювання, а надлишки видаляють сухою серветкою. Валик для обробки просоченням не підійде, так як він не забезпечить достатню глибину проникнення в структуру матеріалу.

Найбільш часто засіб-пропитку використовують для гранітних сходинок і перил, для пам'ятників, меморіальних плит, полірованих фасадів і т.п. В цьому випадку ефект мокрого каменю забезпечує унікальний контрастний зовнішній вигляд і покращує естетику матеріалу.

Лак-пропитку дозволяється наносити в кілька шарів, але тільки після повного висихання попереднього. Можливе періодичне оновлення.

Гідрофобний засіб не тільки підвищує стійкість обробленого матеріалу до вологи, маслянистих речовин і атмосферних несприятливих впливів. Він також сприяє більш вираженому прояву кольору і фактури обробленої поверхні. Для надійної фіксації просочення зазвичай потрібно кілька годин.

Гідрофобна пропитка - де краще купити?

Якісну пропитку за цінами виробника пропонує купити інтернет-магазин ПРАЙМЕР. В асортименті спеціальні термостійкі склади, що надають ефект мокрого каменю і мають виражені водо- і масловідштовхуючі властивості. Просочення призначене для обробки мармуру, граніту і кераміки. Можна використовувати для просочування зовнішніх фасадів, внутрішніх стін і підлоги. Являє собою суміш синтетичних смол і органічних розчинників. Випускається в готовій формі, має рідкий стан, до і після обробки зберігає прозорість. Більш докладно про інші споживчі і технічні характеристики просочення можна дізнатися в описі до конкретного продукту.

Завдяки придбаної у нас пропитки для граніту ви зможете захистити покриття з мінеральних матеріалів від більшості негативних впливів, продовжити термін його експлуатації і значно посилити декоративний ефект. Колір вийде більш насичений, а фактура граніту проявиться набагато сильніше.

Скористайтеся послугами нашого магазину і отримуйте товар торгової марки ПРАЙМЕР з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Оперативну доставку і зручний спосіб оплати гарантуємо.

Останні відгуки