Поліуретановий лак для бетону

Поліуретановий лак — лідер в своїй товарній категорії. Пояснюється це хорошими споживчими і технічними характеристиками, в тому числі відмінними декоративними властивостями, зносостійкістю і захисними показниками.

Поліуретановий лак для каменю, бетону і плитки - властивості і класифікація

Основними перевагами цих матеріалів є:

 • Підвищена вологостійкість оброблених ними поверхонь.
 • Максимальна зносостійкість (до процесів стирання, механічних впливів і несприятливих атмосферних чинників).
 • Стійкість до маслянистих, агресивних компонентів хімічного походження, біологічних агентів і технологічних розчинів.
 • Стійкість до перепадів температур.
 • Простота і легкість нанесення.
 • Швидкість і глибина проникнення в структуру бетону, заповнення всіх тріщин і збільшення міцності бетонної стяжки.
 • Мінімальна серед аналогічної продукції ціна.

Області використання - покриття підлог в гаражних приміщеннях, супермаркетах, навчальних закладах, виробничих цехах та інших місцях з інтенсивним потоком людей. Зовнішній захист фасадних поверхонь, тротуарної плитки, кам'яних і бетонних огорож.

Ще однією особливістю є те, що вологостійкість лаків дозволяє використовувати покриття в місцях з підвищеною вологістю: лазнях, саунах, басейнах тощо.

Поліуретанові лакові вироби класифікуються на:

 • Однокомпонентні. Виготовлені на водній основі, одразу готові до застосування. Наносяться за допомогою валика або пензля. Відносяться до категорії екологічно чистих матеріалів, так як не містять розчинників органічного походження. Можуть випускатися у вигляді швидковисихаючих аерозольних спреїв, зручних для обробки важкодоступних місць або невеликих об'єктів.
 • Двокомпонентні. Не готові до використання відразу, складаються з двох окремих матеріалів у вигляді бази і затверджувача, які змішуються в певній пропорції перед вживанням. Потрібно пам'ятати, що максимальний час їх придатності до покриття не перевищує 4-х годин. Тому з'єднувати основу з затверджувачем бажано при готовності об'єкта до обробки, щоб приготований склад не встиг втратити своїх технологічних властивостей.
 • За декоративним ефектом поверхні лаки поділяються на 4 підвиди. При цьому важливо розуміти, що глянсовій поверхні властиве найсильніше виявлення дефектів і нерівномірності лакового покриття (розводи, плями і т.п.). Матовий лак краще застосовувати для обробки поверхонь, які піддаються підвищеному хімічного впливу.
 • За кольором поліуретанові лаки зазвичай безбарвні, але іноді бувають і тоновані.

Де в Києві купити поліуретановий лак для бруківки?

Щоб оброблена лаком поверхня мала довговічне покриття і гарний зовнішній вигляд, пропонуємо придбати поліуретановий лак торгової марки ПРАЙМЕР з ефектом мокрого каменю. В асортименті інтернет-магазину ПРАЙМЕР представлені лаки для бетону як на водній основі, так і на органічній основі, і що мають підвищену стійкість до стирання.

Основною перевагою лаків від ПРАЙМЕР є універсальність. Фактично вони придатні для обробки не тільки бетону, каменю або плитки, але і цегли, штучного каменю, пісковика, шиферу, бруківки, черепиці та дерева.

Якщо ви не можете визначитися з видом лаку, до ваших послуг професійні консультації менеджерів і технологів.

Замовляйте лакофарбову продукцію в нашому інтернет-магазині і отримуйте високоякісний товар!

 • Поліуретановий лак для захисту та декоративної обробки каменю, цегли, кераміки, тротуарної плитки, бетонних виробів та ін. від впливу вологи та атмосферних факторів, що піддаються експлуатаційному стираючому впливу

 • Високоякісне декоративно-захисне покриття з «МОКРИМ ЕФЕКТОМ», що має підвищену стійкість до стираючого впливу і низьким вмістом летких органічних сполук

 • Декоративно-захисний лак для горизонтальних поверхонь, що піддаються експлуатаційному стираючому впливу

Останні відгуки