Поліуретановий лак для бетону (поліуретанова пропитка для бетону)

Часті питання про поліуретанові лаки для бетону

 • 👷🏿 Чим покрити бетонну підлогу, стяжку, відмоску ❓

  Поліуретановий лак для бетону ЄС-84 (матовий) або ЄС-14 (глянсовий). Додатково, ці лаки мають декоративний ефект мокрого каменю.

 • 👍 Чим кращі поліуретанові лаки для бетону ❓

  Поліуретан має надзвичайно високу зносостійкість і опірність впливу агресивного зовнішнього середовища 🌦️. Поліуретанові лаки для бетону містять в сухому залишку близько 30% поліуретану. Бетон стає більш міцним і стійким до стираючих механічних впливів 🚚🚜. Захисний лак для бетону дає плівку, яка зміцнює бетон, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, і в тому числі стійка до ультрафіолету і додає довговічності бетонним поверхням.

 • 💰 Поліуретанові лаки для бетону — ціна виробника

  Купити поліуретанові лаки для бетону в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

 • 🏡 Де застосовуються поліуретанові лаки для бетону ❓

  Поліуретановий лак для бетону для зовнішніх і внутрішніх робіт. Зазвичай, для захисту бетонних поверхонь — стяжки, вимощення, бетонні підлоги. Сфера застосування дуже широка — гаражні підлоги, парковки, торгові зали, мийки, склади — всюди, де потрібно захистити бетонне покриття і збільшити його термін служби.

 • 🧹 Які лаки можна використовувати для бетонних стін, стель і інших бетонних поверхонь ❓

  Якщо бетонна поверхня не піддається 🔨 механічним навантаженням (стіни, паркани, стелі) — можна використовувати лаки з декоративним візуальним ефектом мокрого каменю, такими як ЄС-10, ЄС-11, ЄС-12.

Поліуретановий лак — лідер в своїй товарній категорії. Пояснюється це хорошими споживчими і технічними характеристиками, в тому числі відмінними декоративними властивостями, зносостійкістю і захисними показниками.

Поліуретановий лак для бетону, каменю і плитки — властивості і класифікація

Основними перевагами цих матеріалів є:

 • Підвищена вологостійкість оброблених ними поверхонь.
 • Максимальна зносостійкість (до процесів стирання, механічних впливів і несприятливих атмосферних чинників).
 • Стійкість до маслянистих, агресивних компонентів хімічного походження, біологічних агентів і технологічних розчинів.
 • Стійкість до перепадів температур.
 • Простота і легкість нанесення.
 • Швидкість і глибина проникнення в структуру бетону, заповнення всіх тріщин і збільшення міцності бетонної стяжки.
 • Мінімальна серед аналогічної продукції ціна.

Області використання — покриття підлог в гаражних приміщеннях, супермаркетах, навчальних закладах, виробничих цехах та інших місцях з інтенсивним потоком людей. Зовнішній захист фасадних поверхонь, тротуарної плитки, кам'яних і бетонних огорож.

Ще однією особливістю є те, що вологостійкість лаків дозволяє використовувати покриття в місцях з підвищеною вологістю: лазнях, саунах, басейнах тощо.

Поліуретанові лаки класифікуються на:

 • Однокомпонентні. Виготовлені на водній основі, одразу готові до застосування. Наносяться за допомогою валика або пензля. Відносяться до категорії екологічно чистих матеріалів, так як не містять розчинників органічного походження. Можуть випускатися у вигляді швидковисихаючих аерозольних спреїв, зручних для обробки важкодоступних місць або невеликих об'єктів.
 • Двокомпонентні. Не готові до використання відразу, складаються з двох окремих матеріалів у вигляді бази і затверджувача, які змішуються в певній пропорції перед вживанням. Потрібно пам'ятати, що максимальний час їх придатності до покриття не перевищує 4-х годин. Тому з'єднувати основу з затверджувачем бажано при готовності об'єкта до обробки, щоб приготований склад не встиг втратити своїх технологічних властивостей.
 • За декоративним ефектом поверхні лаки поділяються на 4 підвиди. При цьому важливо розуміти, що глянсовій поверхні властиве найсильніше виявлення дефектів і нерівномірності лакового покриття (розводи, плями і т.п.). Матовий лак краще застосовувати для обробки поверхонь, які піддаються підвищеному хімічного впливу.
 • За кольором поліуретанові лаки зазвичай безбарвні, але іноді бувають і тоновані.

Де в Києві купити поліуретановий лак для бетону?

Щоб оброблена лаком поверхня мала довговічне покриття і гарний зовнішній вигляд, пропонуємо придбати поліуретановий лак торгової марки ПРАЙМЕР з ефектом мокрого каменю. В асортименті інтернет-магазину ПРАЙМЕР представлені лаки для бетону як на водній основі, так і на органічній основі, і що мають підвищену стійкість до стирання.

Основною перевагою лаків від ПРАЙМЕР є універсальність. Фактично вони придатні для обробки не тільки бетону, каменю або плитки, але і цегли, штучного каменю, пісковика, шиферу, бруківки, черепиці та дерева.

Якщо ви не можете визначитися з видом лаку, до ваших послуг професійні консультації менеджерів і технологів.

Замовляйте лакофарбову продукцію в нашому інтернет-магазині і отримуйте високоякісний товар!

Останні відгуки