Лак для піщанику

Піщаник відноситься до гірських порід, що складаються з зерен піску розміром від 0.1 до 2 мм, пов'язаних за допомогою будь-якої мінеральної речовини. Фактично це зцементований природним чином пісок.

У наш час піщаник використовується досить широко. Його застосовують в будівництві, їм вистилають доріжки і підлоги, з нього виготовляють плитку і стільниці. Його перевагами є відносно невисока ціна і легкість обробки. Піщаник дуже популярний у дизайнерів завдяки різноманітності фактури і розширеній колірній палітрі.

Єдиний мінус піщаника — прискорене руйнування кладки при проникненні вологи всередину. Щоб зміцнити поверхню і продовжити термін експлуатації застосовують спеціальні захисні засоби, в тому числі лаки для каменю.

Лак для каменю піщаника — види і особливості

Серед споживачів найбільш популярні лаки з ефектом мокрого каменю. Вони не тільки естетично виглядають, але і утворюють надійну захисну гідрофобну плівку, що забезпечує стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища і інтенсивного механічного впливу.

Основними плюсами лакових покриттів є:

 • можливість використання для зовнішніх і внутрішніх робіт;
 • стійкість до температурних перепадів, агресивних хімічних речовин, біологічних пошкоджень цвіллю і гниллю;
 • глибоке проникнення в структуру матеріалу, хороша адгезійна здатність;
 • запобігання виходу солей;
 • відмінні декоративні властивості, які надають поверхні блиск, яскравість, шовковистість;
 • довговічність і збільшення терміну експлуатації;
 • готовність товарної форми до вживання, легкість нанесення за допомогою кисті, валика або пульверизатора.

З огляду на надзвичайно руйнівну дію води на піщаник, особливого значення набувають гідрофобні властивості плівки, що утворюється. Вона надійно захищає поверхню каменю від проникнення води всередину пор.

Як вибрати якісний лак для піщаника?

Торгова марка Праймер спеціалізується на виробництві різних будівельних лаків з ефектом мокрого каменю для мінеральних матеріалів, в тому числі піщаника. У каталозі інтернет-магазину Праймер окремо представлена продукція для обробки поверхонь з даного матеріалу. Тут клієнт може знайти розширений вибір лаків, починаючи від гідрофобної грунтовки і закінчуючи декоративним просоченням.

Перш ніж покрити камінь піщаник лаком його необхідно очистити, вимити і висушити — камінь повинен бути сухим і чистим.

В асортименті представлені:

 • Термостійкі варіанти для камінів і печей, здатні витримувати температуру до +300 градусів.
 • Поліуретановий водоемульсійні склад — екологічно безпечний з низьким вмістом летких органічних речовин і стійкий до стирання.
 • Швидкосохнучий акриловий лак з відмінним декоративним ефектом.
 • Декоративний лак з різнобарвним блиском, що має в своєму складі голографічні гліттери, які забезпечують різне відображення світлових променів і як результат, дають різнокольоровий блиск.
 • Матові і глянцеві будівельні лаки з ефектом мокрої поверхні для тротуарної плитки і ін.

Більш докладно з технічними характеристиками, призначенням та правилами роботи можна ознайомитися в описі лаків.

Лаки торгової марки Праймер відрізняються своєю універсальністю. Їх можна застосовувати не тільки для обробки піщаника, а й штучного каменю, граніту, мармуру, цегли і бетону. У деяких випадках їх застосовують і для нанесення на дерев'яні поверхні. Сфера використання і відповідні матеріали також вказані в технічних характеристиках.

Якщо у вас все-таки виникли додаткові питання, до ваших послуг професійні консультації менеджерів магазину. Купуйте товари торгової марки Праймер за ціною виробника і будьте впевнені в їх високій якості та надійності.

Останні відгуки