Термостійкий лак

Незважаючи на альтернативні джерела тепла у вигляді централізованого або автономного опалення, інтерес до камінів та печей не втратив своєї актуальності. Вони не тільки слугують джерелом цілющого тепла, але і забезпечують своєрідність стилю інтер'єру.

Затишок і декоративність камінів і печей надають особливий мікроклімат приміщення, створюють домашню обстановку і є показником презентабельності власника котеджу, дачі або заміського будинку. Саме тому особлива увага приділяється конструктивним і дизайнерським особливостям печей і камінів. Часто для кладки використовують натуральний або штучний камінь, декоративну цеглу і різні способи їх обробки. Одним з таких методів обробки є покриття термостійким лаком.

Лак для камінів і печей — особливості вибору

Термостійкі лаки виробляють на основі сполук органічного кремнію, розчинених в сольвенті або інших типах розчинників. Завдяки такому складу вони:

 • Відмінно захищають печі і каміни з цегли. При нагріванні каміна або печі засоби забезпечують захист його зовнішнього оформлення - поверхні збережуть свій привабливий вигляд навіть при нагріванні до 300 градусів.
 • Посилюють естетику облицювання і кладки за рахунок збільшення колірної насиченості і виділення фактури матеріалу.
 • Забезпечують захист від цвілі, гниття і корозії (у оброблених металевих елементів) і агресивних хімічних агентів (смоли, жиру і маслянистих речовин).

Лак для камінів можна наносити за допомогою пензля, валика або пульверизатора. Дотримання заходів безпеки є обов'язковим: робота в респіраторі, окулярах, рукавичках, подалі від джерел відкритого полум'я і при достатньому провітрюванні.

Лак для камінів і печей відмінно витримує не тільки високі, але і низькі температури (до -40 градусів), має стійкість до перепадів температур. Крім того, після нанесення поверхня легко очищається, так як захисна плівка перешкоджає проникненню забруднень будь-якого типу в структуру матеріалу.

Де можна купити термостійкий лак для каміну і печей?

Для побутового використання підійдуть звичайні термостійкі лаки, так як температура полум'я при горінні дров зазвичай не перевищує 250 градусів. Вибір на ринку зазвичай невеликий, тому особливих труднощів не викликає. Термостійкі лаки торгової марки ПРАЙМЕР забезпечують оптимальний варіант співвідношення ціни і якості. У ці склади можна додавати барвники, що забезпечують потрібну колірну гамму. При цьому бажано використовувати продукцію однієї торгової марки.

Представлений в інтернет-магазині ПРАЙМЕР термостійкий лак з ефектом мокрого каменю являє собою глянсовий безбарвний захисно-декоративний склад рідкої консистенції.

Якщо ви хочете придбати якісний термостійкий лак за найбільш вигідною ціною від виробника, звертайтеся до нас в інтернет-магазин. Ми виконаємо замовлення оперативно з доставкою по Києву та регіонах України Новою Поштою або за допомогою кур'єрської служби. Форма оплати - з передоплатою або готівкою при отриманні замовлення. Ми гарантуємо відмінний сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Часті питання про термостійкий лак

 • 🔥 Лак термостійкий до скількох градусів ❓

  Термостійкий лак застосовується для поверхонь, що піддаються тривалому впливу температур від -40°C до + 300°C. Лак термостійкий підходить для покриття цегляних, керамічних кам'яних і металевих поверхонь, що працюють в умовах нагрівання та охолодження від -40 до +300°C.

 • 🌎 Де купити термостійкий лак в Україні ❓

  Лак термостійкий купити в Україні можна в інтернет-магазині ПРАЙМЕР. Доставка по Києву і Україні. Відвантаження післяплатою і по передоплаті. Працюємо з юридичними і фізичними особами.

 • 🤑 Лак термостійкий ціна виробника ❗️

  Наша компанія є виробником термостійких лаків і просочень. Ми постійно стежимо за якістю продукції і можемо запропонувати Вам мінімальні ціни за якісний продукт.

 • 🌳 Підходить термостійкий лак для дерева ❓

  Так, термостійким лаком можна покривати дерев'яні поверхні. Вогнетривкий лак для дерева витримує температуру до + 300°С, але, при цьому потрібно уникати відкритого вогню, тому що його температура більше 300°С.

Фільтр
Ефект «Мокрий Камінь»
Основа
Температура використання
 • від +10°C до +25°C
 • від +10°C до +30°C
 • від +10°C до +35°C
 • від +15°C до +30°C
 • від +5°C до +25°C
Очистити вибір
Останні відгуки