Лак для цегли

Будь-яка цегляна кладка буде візуально виглядати краще і служити набагато довше, якщо її покрити лакофарбовим матеріалом. Лакувати цеглу почали зовсім недавно, але переваги такої обробки настільки явні, що використання лаків для цегляної кладки (матовий лак для цегли) стрімко завойовує популярність у будівельників і власників будинків.

Будинок набуває презентабельністі, виділяється на фоні інших будівель, привертає увагу і має чисто естетичну перевагу. Але крім виражених декоративних властивостей, лакове покриття створює надійний і міцний захисний шар для поверхні з цегли. Це продовжує термін її служби і підсилює стійкість до несприятливих впливів навколишнього середовища.

Лак для цегли – основні плюси і різновиди

До основних переваг лакофарбових матеріалів для цегли (лак для покриття цегли) відносяться:

 • гідрофобні властивості поверхневого шару;
 • посилена адгезія і глибина проникнення в структуру матеріалу;
 • стійкість до температурних перепадів, що особливо важливо в умовах континентального клімату;
 • стійкість до УФ-променів, що запобігає знебарвленню і пожовтінню поверхні;
 • стійкість до впливу хімічних і біологічних агентів (цвілі, гнилі, водоростей);
 • брудо- і пиловідштовхуючі властивості;
 • декоративні якості - глянцева або матова поверхня, створення ефекту мокрого каменю (лак для керамічної цегли);
 • термостійкість деяких видів просочень для камінів і печей, здатних витримувати температуру до +300 градусів;
 • стійкість до дії миючих речовин, що значно спрощує догляд за цегляною поверхнею.

Лак для цегли для внутрішніх і зовнішніх робіт

В залежності від складу і призначення лаки диференціюють на:

 • Полімерні, що містять алкідні смоли, які мають органічну або водну основу, а також включають функціональні добавки. Володіють відмінними декоративними якостями з ефектом мокрої поверхні, а також підсилюють зносостійкість матеріалу.
 • Акрилові на органічній основі. Призначені для обробки декоративної кладки, підсилюють її механічну міцність, захищають від появи мікротріщин і появи висолів (сольових плям). Призначені в основному для внутрішніх робіт.
 • Сольвентні, що включають силіконові смоли. Відрізняються особливою міцністю плівки, не вицвітають і не розтріскуються. Їх єдиний мінус - пожежонебезпека, що вимагає особливих заходів безпеки при роботі з ними.
 • Камінні - термостійкі просочення для печей і камінів. Зберігають декоративний ефект при високих температурах, запобігають руйнуванню пічних швів, зміцнюють кладку.

Вибір виду лаку для покриття цегли повинен відповідати його основному призначенню і умовам роботи з ним – для робіт в приміщеннях краще водоемульсійні склади, а для зовнішніх– на органічній основі. Лаки на органічній основі є більш витривалими.

Термостійкий лак для цегли та інші пропозиції від торгової марки Праймер

Торгова марка Праймер користується заслуженою популярністю на ринку будівельної хімії в Україні. Купити продукцію цієї марки з ефектом мокрого каменю пропонує інтернет-магазин Праймер. В асортименті представлені такі види лакових складів для цегли:

 • Термостійкий лак для камінів і печей, здатний витримувати температуру до +300 градусів. Стійкий до впливу агресивних хімічних агентів (масел, солей, нафтопродуктів). Створює міцну жаростойкую плівку з ефектом мокрої поверхні.
 • Грунт-лаки ЕКО (в тому числі і концентрат 1:3) і декоративний грунт-лак з різнобарвним блиском.
 • Глянцеві і матові лаки для тротуарної плитки.
 • Поліуретановий склад для внутрішніх робіт з особливою зносостійкістю і відмінними декоративними властивостями.

Більш докладно ознайомитися з технічними характеристиками кожного різновиду лакових покриттів замовник може в описі товару, де максимально представлена ​​вся необхідна інформація про нього. При виникненні додаткових питань можна скористатися професійною консультацією менеджерів магазину.

Купуйте лакофарбові матеріали торгової марки Праймер з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Часті питання про лаки для цегли

 • 👌 Лаки для цегли бувають на водній або органічній основі ❗️

  Лаки для декоративної цегли призначені в основному для внутрішніх робіт, хоча добре себе зарекомендували на фасадних роботах (стіни, паркани). Найбільш популярний лак для цегли на водній основі ЄС-10 ЕКО (акриловий лак для цегли матовий і не має запаху під час роботи). Але водні лаки мають менш виражені властивості «мокрого ефекту», глибину проникнення в структуру оброблюваного матеріалу і термін служби при зовнішніх роботах.
  Лаки для покриття цегли на органічній основі мають специфічний запах розчинника під час роботи, що важливо врахувати при роботі всередині приміщення — потрібно забезпечити провітрювання. Після висихання лак для цегли безпечний і не має ніякого запаху. Найоптимальніший вибір органічного лаку для цегли ЄС-11 — має яскраво виражений «мокрий ефект», глибоко проникає в цеглу, утворює атмосферостійке, гідрофобне покриття, стійке до миючих засобів, вивітрювання, руйнування.

 • 🏡 Де застосовуються лаки для цегли ❓

  Лак для цегли для зовнішніх робіт — цегляні фасади, паркани, колони — всюди, де потрібно захистити цегла і збільшити його термін служби. А для цегельний мангалів і бербекю краще підійде термостійкий лак для цегли. Лак для цегли для внутрішніх робіт — цегляні стіни і перегородки, колони (на кухні, в спальні, у вітальні, у ванній і передпокої). Лак для декоративного цегли додасть гарного вигляду будь-якій оброблюваній поверхні.

 • ☝🏼 Основні функції лаку цегли ❗️

  Лаки для цегли дають плівку з ефектом мокрого каменю, яка зміцнює оброблювану поверхню, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, в тому числі стійке до ультрафіолету ☀️ і додає довговічності оброблюваної поверхні штучного каменю.

 • 💰 Лак для цегли — ціна виробника

  Купити лак для цегли в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Останні відгуки