Гідрофобізатор. Гідрофобізація це надійний захист від води — гідрофобна пропитка (гідрофобна речовина)

Матеріали, оброблені гідрофобізатором, вбирають в 15-25 разів менше води, ніж матеріали без обробки.

Гідрофобізація підвищує:

 • морозостійкість в 3-5 разів;
 • корозійну стійкість в 1.5-2 раза;
 • термін міжремонтного періоду в 2-3 раза.

Вода, яка незмінно накопичується на поверхнях, робить свою чорну роботу. Результат відомий: висоли, тріщини, відшарування, тотальне відсирівання, через яке в приміщенні стає волого і холодно. Крім того, вода, проникаючи в пори облицювання, «витягує» на поверхню солі. Вони не тільки спотворюють фасад, але і руйнують сам камінь або цеглу, викликаючи «відстріл».

Гідрофобізатори — це будівельні розчини, покликані зменшити руйнівну дію вологи на різнотипні будматеріали - бетон, цегла, шифер, гіпсові вироби, камінь і т.д. Крім того, в будівництві також поширене застосування дерев'яних елементів і навіть тканин для декору поверхонь, які також потребують захисту від води і можуть бути оброблені гидрофобной просоченням. Застосування гідрофобізаторів - легкий спосіб зберегти зовнішній вигляд і важливі технічні властивості кладки, ЗБВ, каменю і безлічі типів облицювання.

Гідрофобна пропитка. Як працює гідрофобізація?

За рахунок пористої або волокнистої структури в конструктивні і декоративні елементи може глибоко проникати волога, руйнуючи матеріали зсередини. Завдання гідрофобізатора — проникнути в пори і між волокон, а також створити найтоншу плівку на поверхні матеріалу і запобігти попаданню всередину нього вологи. Також гідрофобізатори збільшують морозостійкість будматеріалів.

Сама гідрофобізація — це процес обробки захисним засобом, в ході якого створюється водонепроникний шар. Використовуючи спочатку таке покриття, можна продовжити термін служби оброблюваних матеріалів, поліпшити зовнішній вигляд конструктивних елементів.

Ще одна значуща перевага — це те, що на обробленої поверхні в майбутньому не з'являються висоли — білясті плями і розводи. Механізм простий: вода не потрапляє всередину, солям немає в чому розчинятися і немає можливості для їх виходу на поверхню будматеріалу. В майбутньому це дозволить зменшити витрати на відновлення — повторне покриття гидрофобизатором обійдеться дешевше, ніж повна реставрація конструктиву.

Існує два ключових способи гідрофобізації:

  У більшості випадків гідрофобізатор наносять на підготовлену поверхню ЗБВ, кладки з цегли, черепиці, облицювання, дерев'яних елементів, тротуарної плитки або каменю. Цей спосіб однаково ефективний для всіх матеріалів.

  Рідше використовується методика інжекції. У кладці робляться отвори, які заповнюються гідрофобним продуктом і надалі закупорюються. Цей варіант більше підходить для кладки з цегли і ЗБВ.

На сайті інтернет-магазину Праймер ви знайдете детальні інструкції по роботі з кожним типом гідрофобізаторів.

Торгова марка Праймер пропонує користуватися гідрофобізаторами, які вже готові до використання, або купувати концентрати. Останні необхідно розводити водою — це більш зручний і економний варіант на випадок обробки великих площ.

Де купити якісний гидрофобизатор в Україні?

В Україні якісні гідрофобізатори за прийнятною ціною пропонує купити інтернет-магазин Праймер. Представлена продукція відповідає високим стандартам якості і користується великим попитом серед українських споживачів.

Асортимент включає такі продукти:

 • Універсальний гідрофобізатор для бетону, цегли, шиферу, штукатурки.
 • Протівовисольний продукт.
 • Ін'єкційні засоби для гідрофобізації.
 • Гідрофобізатори з «крапельним ефектом».
 • Концентрати.
 • Спеціалізовані матеріали для обробки тканин, гіпсу, дерева.
 • Зміцнюють продукти.
 • Антіграффіті.
 • Гідрофобізуючі розчин для гіпсу.
 • Просочення для посилення кольору і фактури.
 • Гідрофобізатор для обробки швів.

Гідрофобізатор може бути з ефектом мокрого каменю, тобто затемнення оброблюваного підстави і без нього. У другому випадку зовнішній вигляд покриття не змінюється.

На сайті інтернет-магазину Праймер ви знайдете детальний опис кожного продукту, а також інформацію про особливості застосування. Якщо у вас залишаться питання, співробітники компанії нададуть вичерпні консультації. Робіть замовлення і отримуйте якісну продукцію за ціною від виробника!

Останні відгуки