Лак для граніту

Часті питання про лаки для граніту

 • 👷🏿 Який лак для граніту краще ❓

  Вибір 🤔 лаку для граніту в більшості своїй зводиться до вибору між матовим і глянсовим ефектом мокрого каменю. Якщо потрібен максимально матовий ефект без утворення плівки, тоді актуальне просочення для граніту.

 • 👌 Лаки для граніту бувають на водной або органічній основі ❗️

  Лаки для каменю на водній основі призначені в основному для внутрішніх робіт, хоча добре себе зарекомендували на фасадних роботах (стіни, паркани). Найбільш популярний лак для граніту на водній основі ЄС-10 ЕКО (не має запаху під час роботи). Але водні лаки мають менш виражені властивості «мокрого ефекту», меншу глибину проникнення в структуру оброблюваного матеріалу і термін служби при зовнішніх роботах.
  Лаки для граніту на органічній основі мають специфічний запах розчинника під час роботи, що важливо врахувати при роботі всередині приміщення — потрібно забезпечити провітрювання. Після висихання лак для граніту безпечний і не має ніякого запаху. Найоптимальніший вибір органічного лаку для граніту ЄС-11 — має яскраво виражений «мокрий ефект», глибоко проникає в камінь (цеглу, бетон), утворює атмосферостійке, гідрофобне покриття, стійке до миючих засобів, вивітрювання, руйнування.
  Лаки для граніту дають плівку, яка зміцнює оброблювану поверхню, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, в тому числі стійке до ультрафіолету ☀️ і додає довговічності оброблюваної поверхні.

 • 🤔 Які поверхні обробляють лаками для граніту ❓

  Лак для граніту, природного (натурального каменю), гіпсового, декоративного, штучного каменю, лак для підмурка.

 • 💰 Лаки для граніту — ціна виробника

  Купити лак для граніту в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Незважаючи на те, що граніт відрізняється особливою міцністю, стійкістю до механічних впливів і стійкістю до дії агресивних середовищ, після полірування йому потрібен захист від усіляких забруднень.

Для цих цілей використовуються лаки і захисне просочення для натурального каменю. Їх дія відрізняється на молекулярному рівні. Лаки створюють на поверхні суцільний шар плівки, а просочення проникає в структуру матеріалу. При цьому молекули розчинника допомагають захисним часткам проникнути вглиб матеріалу, а потім випаровуються. Таким чином на поверхні створюється сітка, що не закриває пори, а дозволяє каменю «дихати», виділяючи надлишки вологи.

Лаки для обробки граніту

Захисний засіб для граніту має такі якості:

 • Гідрофобність, особливо в місцях з підвищеною вологістю і можливістю розбризкування води, масел і жиру. Водовідштовхувальне просочення для каменю важливе, наприклад, для кухонних стільниць, умивальників та інших сантехнічних приладів.
 • Зносостійкість, особливо в місцях посиленого стирання (сходи, підлоги тощо.)
 • Лаки для мармуру і граніту повинні володіти хорошими декоративними властивостями. Особливо вони виражені при покритті поверхні засобами різного ступеня блиску (від матового до глянцевого) з ефектом мокрого каменю.
 • Стійкість до дії агресивних хімічних речовин.
 • Стійкість до температурних перепадів. В окремих випадках при оформленні гранітом камінів і печей потрібне використання термостійких лаків, здатних витримувати температуру до +300 градусів.

Де краще купити лак з мокрим ефектом для граніту в Києві?

При виборі лакових складів з мокрим ефектом краще не ризикувати, а купувати продукцію тих виробників, які перевірені часом і ринком. До надійних і якісних товарів будівельної хімії з упевненістю можна віднести лакофарбові матеріали торгової марки Праймер.

Продукція цієї торгової марки - це не тільки надійний захист для каменю, але і відмінний декоративний засіб, що дозволяє створити унікальний інтер'єр і екстер'єр будівлі, окремих приміщень і території.

В каталозі інтернет-магазину Праймер представлений розширений вибір лаків з ефектом мокрого каменю і різним ступенем блиску - глянцевого, напівглянсового, матового і напівматового. В асортименті представлені:

 • Грунт-лак ЕКО з вираженим гідрофобним і противисольним ефектом, напівглянцевим блиском і захистом від багаторазових циклів заморожування і відтавання.
 • Глянцевий продукт "Супер" - швидковисихаючий акриловий лаковий склад з декоративним ефектом мокрого каменю.
 • Декоративний грунт-лак "Голограма" з різнобарвним блиском, що обумовлений вмістом голографічного глітеру.
 • Декоративно-захисне просочення для посилення кольору і фактури каменю.
 • водоемульсійно поліуретановий лакуючий продукт з ефектом мокрого каменю з посиленою стійкістю до стирання. Використовується в основному для внутрішніх робіт через невеликий вміст летких органічних сполук.
 • Концентрат захисної лакової грунтівки ЕКО та ін.

Всі лакуючі засоби підходять не тільки для захисту виробів і конструкцій з граніту, а й для мармурових поверхонь, бетону, кераміки. Це ще одна характерна особливість лакофарбових матеріалів торгової марки Праймер - універсальність.

Але все ж слід уважно ставитися до зазначеного в описі типу допустимої для обробки поверхні. Іноді вона буває досить вузькою і вимагає дуже грунтовного підходу при виборі.

Якщо після інформаційного ознайомлення з описом товару у клієнта залишилися нез'ясовані питання, до його послуг професійні консультації менеджерів магазину. Купуйте продукцію торгової марки Праймер - якість, ціни від виробника і надійність експлуатації гарантовані.

Останні відгуки