Лак для природного каменю

Часті питання про лаки для природного каменю

 • 👷🏿 Чим покрити природний камінь ❓

  Вибір 🤔 лаку для натурального каменю в більшості своїй зводиться до вибору між матовим і глянсовим ефектом мокрого каменю. Якщо потрібен максимально матовий ефект без утворення плівки, тоді актуальне просочення для каменю.

 • 👌 Лаки для природного каменю бувають на водной або органічній основі ❗️

  Лаки для натурального каменю на водній основі призначені в основному для внутрішніх робіт, хоча добре себе зарекомендували на фасадних роботах (стіни, паркани). Найбільш популярний лак для природного каменю на водній основі ЄС-10 ЕКО (не має запаху під час роботи). Але водні лаки мають менш виражені властивості «мокрого ефекту», меншу глибину проникнення в структуру оброблюваного матеріалу і термін служби при зовнішніх роботах.
  Лаки для природного каменю на органічній основі мають специфічний запах розчинника під час роботи, що важливо врахувати при роботі всередині приміщення — потрібно забезпечити провітрювання. Після висихання лак для природного каменю безпечний і не має ніякого запаху. Найоптимальніший вибір органічного лаку для природного каменю ЄС-11 — має яскраво виражений «мокрий ефект», глибоко проникає в природний камінь, утворює атмосферостійке, гідрофобне покриття, стійке до миючих засобів, вивітрювання, руйнування.

 • ☝🏼 Основні функції лаку для природного каменю ❗️

  Лаки для природного каменю дають плівку, яка зміцнює оброблювану поверхню, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, в тому числі стійке до ультрафіолету ☀️ і додає довговічності оброблюваної поверхні природного каменю.

 • 💰 Лаки для природного каменю — ціна виробника

  Купити лак для природного каменю в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Останні відгуки