Лак для керамічної плитки

Часті питання про лаки для керамічної плитки

 • 👷🏿 Який лак для керамічної плитки краще ❓

  Вибір 🤔 лаку для керамічної плитки в більшості своїй зводиться до вибору між матовим і глянсовим ефектом мокрого каменю. Якщо потрібен максимально матовий ефект без утворення плівки, тоді актуальне просочення для каменю.

 • 👌 Лаки для керамічної плитки бувають на водной або органічній основі ❗️

  Лаки для каменю на водній основі призначені в основному для внутрішніх робіт, хоча добре себе зарекомендували на фасадних роботах (стіни, паркани). Найбільш популярний лак для каменю на водній основі ЄС-10 ЕКО (не має запаху під час роботи). Але водні лаки мають менш виражені властивості «мокрого ефекту», меншу глибину проникнення в структуру оброблюваного матеріалу і термін служби при зовнішніх роботах.
  Лаки для керамічної плитки на органічній основі мають специфічний запах розчинника під час роботи, що важливо врахувати при роботі всередині приміщення — потрібно забезпечити провітрювання. Після висихання лак для кераміки безпечний і не має ніякого запаху. Найоптимальніший вибір органічного лаку для керамічної плитки ЄС-11 — має яскраво виражений «мокрий ефект», глибоко проникає в кераміку (камінь, цеглу, бетон, керамічну плитку), утворює атмосферостійке, гідрофобне покриття, стійке до миючих засобів, вивітрювання, руйнування.
  Лаки для керамічної плитки дають плівку, яка зміцнює оброблювану поверхню, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, в тому числі стійке до ультрафіолету ☀️ і додає довговічності оброблюваної поверхні.

 • 🤔 Які поверхні обробляють лаками для керамічної плитки ❓

  Лак для кераміки і керамічної плитки, природного (натурального каменю), гіпсового, декоративного, штучного каменю.

 • 💰 Лаки для керамічної плитки — ціна виробника

  Купити лак для керамічної плитки в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Керамічна плитка є найпопулярнішим облицювальним матеріалом, широко використовуваним при обробці стін, підлог і фасадів. По фактурі поверхні буває низькопориста і високопориста плитка, глазурована і неглазурована. За способом випалу - одноразова і дворазова. Особливістю плиткової кладки є наявність щілин між її окремими елементами.

Для того щоб надовго зберегти красу і міцність облицювання, її необхідно додатково обробити захисним лаком для плитки. Крім того, лакування старої плитки здатне повернути їй практично первозданний вигляд, зробити невидимими дрібні дефекти і продовжити термін експлуатації.

Захисний лак для плитки

Будівельні лаки для кераміки — це дисперсії синтетичних або натуральних смол в водному або органічному розчиннику, що утворюють після висихання прозору плівку. Залежно від складу диференціюють:

 • Поліуретанові лаки, основним компонентом яких є поліуретанові полімери на водній або аліфатичній основі.
 • Акрилові дисперсії в водному або органічному розчиннику.

Крім того, можуть бути використані і інші види лаків (масляні, епоксидні, алкідні), але найбільш декоративними з максимальним захистом поверхні є ці два варіанти. Вони являють собою в'язкі безбарвні рідини, що наносяться на поверхню плитки і надійно захищають її структуру і міжплиточні шви від проникнення вологи, пилу, забруднень, розвитку цвілі і гнилі, механічних і хімічних впливів.

Переваги лакування керамічної плитки:

 • створення гідрофобної (вологовідштовхувальної) плівки;
 • стойкость к действию ультрафиолета, предотвращение выцветания;
 • відмінні декоративні властивості — створення ефекту мокрої поверхні, посилення блиску і контрастності малюнка;
 • стійкість до дії миючих засобів, що значно полегшує догляд за плитковим покриттям стін і підлоги;
 • універсальність, тобто можливість використання для різних типів поверхонь - каменю, цегли, бетону, штукатурки, піщанику, дерева.

Безбарвний і кольоровий лак для плитки торгової марки Праймер

Торгова марка Праймер пропонує продукцію з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Наші лаки відрізняються надійністю, довговічністю і особливими декоративними властивостями, що проявляються в створенні ефекту мокрого каменю.

В асортименті інтернет-магазину Праймер представлені такі види лаків для плитки:

 • Грунт-лак ЕКО на водній основі для обробки і підготовки поверхні під фінішне покриття. Має відмінні гідрофобні і протівовисольние характеристики.
 • Декоративний лак з різнобарвним блиском, має в своєму складі голографічні гліттери, що по-різному відображають світлові промені.
 • Термостійкий лак для камінів і печей, стійкий до температури до +300 градусів (звичайна температура горіння дров близько +250 градусів).
 • Декоративно-захисне просочення для посилення кольору і фактури матеріалу основи.
 • Матові і глянсові поліуретанові лаки для тротуарної плитки.

Для полегшення вибору продукції до кожного товару є детальний опис з викладенням технічних характеристик, призначення, основних властивостей і технології нанесення. Крім того, кожен замовник може отримати професійну консультацію від менеджерів магазину. Вони допоможуть визначитися з вибором лаку для кожного індивідуального випадку і розкажуть про всі нюанси роботи з обраним зразком.

Замовляйте товари будівельної хімії від торгової марки Праймер відмінної якості і за цілком прийнятними цінами від виробника.

Останні відгуки