Лак для штучного каменю

Штучний камінь активно застосовується при будівництві і в інтер'єрно-декоративних роботах. Для посилення міцності виробів з нього і продовження терміну експлуатації рекомендується обробка поверхні спеціальними лаковими складами з захисними і декоративними властивостями. Завдяки таким заходам термін експлуатації можна продовжити до декількох десятків років.

Існує два типи штучного каменю:

 • Синтетичний, виготовлений на основі синтетичних смол і містить наповнювач з кам'яної крихти. Переважно використовується в меблевій промисловості для виготовлення стільниць, барних стійок, а також для сантехнічних виробів (умивальників і т.п.), рішень дизайнерських завдань в якості елементів декору.
 • Облицювальний з гіпсу або кольорових бетонів. Широко використовується при виробництві плитки, одна сторона якої оформлена під імітацію природного каменю, а друга - гладка монтажна для укладання на підготовлену поверхню. Гіпсова плитка застосовується як облицювальна на стінах в приміщеннях, а бетонна - для зовнішніх робіт.

За міцністю штучний камінь поступається природному, але має свої переваги - він легший і простіший в обробці, входить в більш доступну цінову категорію. Крім того, завдяки передовим технологіям, він максимально наближений за властивостями і фактурі до натурального.

Лак для покриття штучного каменю

Найбільш поширеними видами лаку для природного каменю, допустимі і для застосування на штучному, є:

 • Полімерні швидковисихаючі склади з підвищеними водовідштовхувальними характеристиками. Їх перевагою є стійкість не тільки до вологи, але і до температурних перепадів. Широко використовуються при проведенні будівельних робіт.
 • Поліуретанові лакуючі продукти на основі органічних розчинників. Відрізняються універсальністю, ними можна покривати практично будь-які мінеральні поверхні. Відрізняються хорошими антикорозійними властивостями, гідрофобністью, стійкістю до механічних впливів і еластичністю покриття. На основі поліуретанового заходу розроблені його модифікації з мокрим ефектом, що дозволяє значно поліпшити декоративні властивості складу.
 • Акриловий і силіконовий лакувальні склади - оптимальні для внутрішніх і декоративних робіт. Відрізняються підвищеною гідрофобністю і стійкістю до УФ-променів, підсилюють прояв текстури і кольорову насиченість основи. Легко змішуються зі спеціальними фарбами для отримання необхідної фактури і кольору, наприклад, матового лаку для штучного каменю.

Лак для штучного каменю з гіпсу і бетону від інтернет-магазину Праймер

Продукція торгової марки Праймер користується заслуженим попитом на ринку будівельної хімії в Україні. Її фахівцями розроблені лаки, просочення і гідрофобізатори з ефектом мокрої поверхні. Покращені експлуатаційні властивості, приємний естетичний вигляд покриття після висихання, простота технології нанесення і ціни від виробника роблять продукцію торгової марки Праймер популярною серед будівельників, дизайнерів, власників квартир, заміських маєтків та котеджів.

Зробити свій вибір кожен клієнт може на сайті офіційного представника товарів цієї марки - в інтернет-магазині Праймер. В асортименті представлені:

 • швидковисихаючий акриловий декоративний лак;
 • лакуючий склад з різнобарвним блиском «Голограма»;
 • поліуретановий засіб стійкий до стирання;
 • концентровані грунт-лаки та ін.

Більш детальну інформацію можна отримати в описі товару або шляхом консультацій з професійними менеджерами магазину.

Купити лак для каменю торгової марки Праймер буде правильним рішенням, — і ви будете приємно здивовані цінами та якістю товару, його надійністю і довговічністю.

Часті питання про лаки для штучного каменю

 • 👷 Чим покрити декоративний камінь ❓

  Вибір 🤔 лаку для штучного каменю в більшості своїй зводиться до вибору між матовим і глянсовим ефектом мокрого каменю. Якщо потрібен максимально матовий ефект без утворення плівки, тоді актуальне просочення для каменю.

 • 👌 Лаки для штучного каменю бувають на водной або органічній основі ❗️

  Лаки для штучного каменю на водній основі призначені в основному для внутрішніх робіт, хоча добре себе зарекомендували на фасадних роботах (стіни, паркани). Найбільш популярний лак для штучного каменю на водній основі ЄС-10 ЕКО (не має запаху під час роботи). Але водні лаки мають менш виражені властивості «мокрого ефекту», меншу глибину проникнення в структуру оброблюваного матеріалу і термін служби при зовнішніх роботах.
  Лаки для штучного каменю на органічній основі мають специфічний запах розчинника під час роботи, що важливо врахувати при роботі всередині приміщення — потрібно забезпечити провітрювання. Після висихання лак для штучного каменю безпечний і не має ніякого запаху. Найоптимальніший вибір органічного лаку для штучного каменю ЄС-11 — має яскраво виражений «мокрий ефект», глибоко проникає в камінь, утворює атмосферостійке, гідрофобне покриття, стійке до миючих засобів, вивітрювання, руйнування.

 • ☝🏼 Основні функції лаку для штучного каменю ❗️

  Лаки для штучного каменю дають плівку, яка зміцнює оброблювану поверхню, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, в тому числі стійке до ультрафіолету ☀️ і додає довговічності оброблюваної поверхні штучного каменю.

 • 💰 Лаки для штучного каменю — ціна виробника

  Купити лак для штучного каменю в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Останні відгуки