Лаки «Мокрий Камінь»

На ринку оздоблювальних матеріалів лаки представлені в розширеному асортименті. Щоб грамотно вибрати саме той, який необхідний для покриття поверхні, необхідно визначитися з цілями його нанесення. Це може бути захист оброблюваної основи від шкідливих агентів та/або створення декоративного ефекту. Крім того, важливо знати класифікацію лакових засобів і їх особливості.

Класифікація лаків

Лакові матеріали диференціюють за складом, сферою використання і властивостями.

За складом вони містять натуральні або синтетичні смоли і можуть бути:

  • водні
  • на основі органічних розчинників (ацетон, спирти, вуглеводи та ін.)
  • масляні - на основі рослинних або синтетичних масел

Крім того, матеріали діляться на однокомпонентні (готові до використання) і двокомпонентні (змішуються безпосередньо перед нанесенням на поверхню).

В рідкому стані засоби зазвичай представляють собою прозору безбарвну або білу рідину, яка тонким шаром наноситься на оброблювану поверхню. Після висихання утворюється міцна плівка, яка захищає від шкідливих хімічних, фізичних і біологічних впливів. Фактично весь процес являє собою випаровування розчинника, що приводить до надбання покриттям нових фізичних характеристик. Це характерно для так званих термопластичних лаків.

Існують також матеріали, затвердіння яких відбувається в результаті контакту з атмосферним киснем. Цей процес є оборотним і характерний для термореактивних лаків, які за своїми експлуатаційними характеристиками перевершують термопластичні.

    У будівництві лакові склади використовуються максимально широко для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт. Їх застосовують як для захисту, так і для прояву фактури поверхні, що покривається. Найбільш популярні і поширені такі склади:
  • Алкідні - мають в своєму складі штучну алкідну смолу на основі органічного розчинника. Дають міцну адгезію з різними поверхнями, мають якісні гідрофобні властивості.
  • Поліуретанові - використовуються для обробки паркету, меблів та інших поверхонь.
  • Акрилові - на основі акрилу, органічного розчинника і барвників. Мають відмінні захисні і декоративні властивості.
  • Двокомпонентні - модифікації, що відрізняються поліпшеними характеристиками міцності і захисними властивостями.

Купити лаки у Києві в інтернет-магазині Праймер

Торгова марка Праймер користується великою популярністю на вітчизняному ринку будівельної хімії. Наші лаки мають широку сферу застосування і відрізняються якістю, надійністю і стилізацією під мокрий камінь. В асортименті склади з глянцевим, матовим, напівглянцевим і напівматовим блиском, а також підсилювачі кольору і фактури матеріалу. Наш інтернет-магазин пропонує розширений вибір грунт-лаків і складів для фінішної декоративно-захисної обробки, термостійкі склади, лаки з різнобарвним блиском і засоби, призначені для полірованих поверхонь.

Лаки - ціна від виробника

У нас ви можете знайти лакові покриття для найрізноманітніших поверхонь, так як лаки від Праймер відрізняються універсальністю. На всю продукцію встановлені прийнятні ціни. Вартість невисока за рахунок прямої реалізації від виробника. Якість нашої продукції обумовлено використанням сучасного обладнання і дотриманням рецептури.

Якщо у вас залишилися питання, до ваших послуг професійні консультації наших менеджерів. Звертайтеся до нас і замовляйте найякісніші лакофарбові матеріали.

Останні відгуки