Лак для гіпсу

Часті питання про лаки для гіпсового каменю

 • 👷 Чим покрити гіпсовий камінь — лак для гипса ❓

  Вибір 🤔 лаку для гіпсового каменю в більшості своїй зводиться до вибору між матовим і глянсовим ефектом мокрого каменю. Якщо потрібен захистний ефект без утворення плівки, тоді актуальний гідрофобізатор для гіпсу.

 • 👌 Лаки для гіпсового каменю бувають на водной або органічній основі ❗️

  Лаки для гіпсового каменю на водній основі призначені в основному для внутрішніх робіт, хоча добре себе зарекомендували на фасадних роботах (стіни, паркани). Найбільш популярний матовий лак для гіпсового каменю на водній основі ЄС-10 ЕКО (не має запаху під час роботи). Але водні лаки мають менш виражені властивості «мокрого ефекту», меншу глибину проникнення в структуру оброблюваного матеріалу і термін служби при зовнішніх роботах.
  Лаки для гіпсового каменю на органічній основі мають специфічний запах розчинника під час роботи, що важливо врахувати при роботі всередині приміщення — потрібно забезпечити провітрювання. Після висихання лак для гіпсового каменю безпечний і не має ніякого запаху. Найоптимальніший вибір органічного лаку для гіпсового каменю ЄС-11 — має яскраво виражений «мокрий ефект», глибоко проникає в декоративний камінь, утворює атмосферостійке, гідрофобне покриття, стійке до миючих засобів, вивітрювання, руйнування.

 • ☝🏼 Основні функції лаку для гіпсового каменю ❗️

  Лаки для гіпсового каменю дають плівку, яка зміцнює оброблювану поверхню, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, в тому числі стійке до ультрафіолету ☀️ і додає довговічності оброблюваної поверхні гіпсового каменю.

 • 💰 Лак для гіпсової плитки — ціна виробника

  Купити лак для гіпсового каменю в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний лак для гіпсової плитки за прийнятну ціну.

Останні відгуки