Лак для каменю

Практично всі роботи з каменем, гранітом, бетоном та іншими мінеральними поверхнями вимагають спеціальної обробки. Це необхідно для поліпшення їх естетичного вигляду і захисту від несприятливих умов навколишнього середовища.

Лак для каменю є одним з найбільш поширених способів продовження терміну експлуатації і красивого зовнішнього вигляду кам'яної поверхні.

Лаки по каменю — види і особливості

Основними перевагами лаків для каменю є те, що їх можна використовувати для внутрішніх і зовнішніх робіт. Це пов'язано з їх стійкістю до фізичних, хімічних, біологічних впливів, а також відмінними декоруючими властивостями.

Існують різні лаки для каменю, вибір яких обумовлений конкретними умовами експлуатації і призначенням. Серед них можна виділити:

 • Полімерні — відрізняються підвищеною вологостійкістю і стійкістю до перепадів температур. Крім того, вони швидко сохнуть, що значно прискорює весь процес обробки. Це особливо важливо при покритті великих площ, наприклад, бетонної підлоги.
 • Поліуретанові — представляють собою склад з поліуретану в органічному розчиннику. Забезпечує надійний захист від негативних факторів. Може давати декоруючий ефект «мокрого каменю». Для поліпшення естетичного вигляду можливе додавання барвників, що дозволяє варіювати колірну гаму покриття.
 • Акрилові — прекрасний засіб для декорування і надійного захисту мінеральних основ від УФ-променів, проникнення вологи, фізичних впливів. Стійкий до стирання зі збереженням свого первісного вигляду. Цей продукт дорожчий, тому його частіше використовують для внутрішніх робіт.

Крім того, можливе використання силіконових, епоксидних та інших видів лакових складів. Але краще не економити на якості і купити більш надійний, довговічний і з відмінними декоративними характеристиками матеріал.

Захисний лак для бетону - де купити за хорошою ціною

Торгова марка Праймер - одна з найвідоміших і добре зарекомендованих на ринку будівельної хімії. Наші матеріали користуються популярністю у споживачів в різних сферах будівництва. В асортименті інтернет-магазину Праймер представлена ​​продукція з різним ефектом мокрого каменю:

 • Глянсовий і напівглянсовий - вони добре виглядають, але на їх фоні більш помітні всі помилки нанесення покриття (затекло, плями і т.д.) і дефекти поверхні.
 • Матовий лак для каменю і напівматовий - відмінно приховують дефекти, тому їх частіше використовують для обробки підлоги і поверхонь, схильних до підвищеного зносу.
 • Лак для каменю з можливістю посилення кольору і прояви фактури матеріалу. Має виражені декоративні властивості. Особливо в цьому плані виділяється акриловий лак для каменю, що містить голографічні гліттери, що створюють різнобарвний блиск при відображенні світлового потоку. Володіє стійкістю до вологи, грибків, цвілі, температурних перепадів. Підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт, і обробки керамічних поверхонь, кам'яних фасадів, огорож і бетонних підлог.

У нас також можна замовити продукцію на сольвентах, поліуретанову, водоемульсійну, для внутрішніх робіт і інші види лаків. Головною особливістю матеріалів торгової марки Праймер є те, що багато лавів дають ефект мокрого каменю. Більш докладні характеристики представлені при описі товару в каталозі.

Якщо у вас залишилися нез'ясованими деякі моменти, до ваших послуг професійні консультації менеджерів магазину. Звертайтеся до нас і будьте впевнені в якості товару, його оперативній доставці і надійності експлуатації.

Часті питання про лаки для каменю

 • 👷🏿 Який лак для каменю краще ❓

  Вибір 🤔 лаку для каменю в більшості своїй зводиться до вибору між матовим і глянсовим ефектом мокрого каменю. Якщо потрібен максимально матовий ефект без утворення плівки, тоді актуальне просочення для каменю.

 • 👌 Лаки для каменю бувають на водной або органічній основі ❗️

  Лаки для каменю на водній основі призначені в основному для внутрішніх робіт, хоча добре себе зарекомендували на фасадних роботах (стіни, паркани). Найбільш популярний лак для каменю на водній основі ЄС-10 ЕКО (не має запаху під час роботи). Але водні лаки мають менш виражені властивості «мокрого ефекту», меншу глибину проникнення в структуру оброблюваного матеріалу і термін служби при зовнішніх роботах.
  Лаки для каменю на органічній основі мають специфічний запах розчинника під час роботи, що важливо врахувати при роботі всередині приміщення — потрібно забезпечити провітрювання. Після висихання лак для каменю безпечний і не має ніякого запаху. Найоптимальніший вибір органічного лаку для каменю ЄС-11 — має яскраво виражений «мокрий ефект», глибоко проникає в камінь (цеглу, бетон), утворює атмосферостійке, гідрофобне покриття, стійке до миючих засобів, вивітрювання, руйнування.
  Лаки для каменю дають плівку, яка зміцнює оброблювану поверхню, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, в тому числі стійке до ультрафіолету ☀️ і додає довговічності оброблюваної поверхні.

 • 🤔 Які поверхні обробляють лаками для каменю ❓

  Лак для каменю і цегли, природного (натурального каменю), гіпсового, декоративного, штучного каменю, лак для підмурка.

 • 💰 Лаки для каменю — ціна виробника

  Купити лак для каменю в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Останні відгуки