Лак для підлоги

Покриття підлоги може бути різним- дерев'яним, паркетним, бетонним або з керамічної плитки. У будь-якому випадку воно потребує захисту від факторів негативного впливу.

Покриття лаком - одне з оптимальних рішень захисту та декоративного ефекту. Вибір лакового складу залежить як від матеріалу основи, так і від цілей лакування. Наприклад, у ванній кімнаті, туалеті і на кухні на перший план виходить захист підлог від вологи і перепаду температур, а в житлових приміщеннях - створення естетичного зовнішнього вигляду, відповідного стилю інтер'єру.

Лак для дерев'яної підлоги - основні вимоги

Лакове покриття для дерев'яної підлоги повинно відповідати таким вимогам:

 • не приховувати красу натурального дерева, а проявляти його колір і фактуру;
 • утворювати міцну захисну плівку, стійку до дії фізичних, хімічних і біологічних агентів, в тому числі стирання, цвілі, гнилі, маслянистих речовин і миючих засобів;
 • плівка повинна бути негорючою;
 • бути екологічно чистим;
 • відрізнятися хорошими гідрофобними властивостями;
 • запобігати появі солей, тобто мати противисольний ефект;
 • мати декоруючі властивості.

Найбільш часто для підлог з дерева використовують такі види лаків:

 • Поліуретановий, виготовлений на водній основі. Має особливу зносостійкість і виражені водовідштовхувальні властивості, застосовується частіше для покриття паркетної дошки.
 • Акриловий водоемульсійний. Вважається екологічно чистим і відрізняється декоративністю покриття, проявляючи колір і фактуру натурального дерева.

Крім того, можливе використання алкідних, масляних, яхтових і нітролаків. У кожного з них є свої плюси і мінуси.

Поліуретановий лак для підлоги з бетону і дерева

Підлога, покрита поліуретановим лаком, виглядає блискучою і шовковистою, відмінно чинить опір стиранню, успішно протистоїть агресивному хімічному впливу кислот, лугів, цвілевих грибків, гнилі. Володіє значним гідрофобним ефектом. Спеціальні фарбувальні пігменти дозволяють підібрати необхідну колірну гамму. Крім того, утворюється плівка, що має властивості діелектрика і високу адгезію до дерева, бетону, штукатурки та металу.

Торгова марка Праймер пропонує на сайті інтернет-магазину Праймер такі лаки для покриття підлог:

 • Однокомпонентний. Застосовується для дерев'яних підлог і паркету, виготовлений на сольвенті, є поліуретановим.
 • Поліуретановий, що застосовується для дерева і паркету, виготовлений на водній основі.
 • Водоемульсійний декоративно-захисний поліуретановий для підлог з мінеральних матеріалів.
 • Матовий і глянсовий лаки універсального типу з ефектом мокрого каменю для горизонтальних поверхонь, де існує механічне тертя (тротуарна плитка, підлоги, паркет.). Випускаються на органічній основі, створюють ефект мокрої поверхні.

Крім того, в асортименті інтернет-магазину представлений акриловий грунт-лак для бетонних підлог з ефектом мокрого каменю. Має розширену сферу застосування - з високим ступенем адгезії до поверхонь з гіпсу, дерева, ДСП, ДВП, штучного і природного каменю, цегли, кераміки.

Більш детально інформація про склад, властивості і технології покриття представлена ​​в описі товару. При необхідності клієнту може бути надана консультативна допомога у виборі лаку для кожного конкретного випадку. Звертайтеся в наш інтернет-магазин і замовляйте продукцію торгової марки Праймер з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Останні відгуки