Лак для декоративного каменю

В широкому розумінні декоративний камінь - це матеріал для обробки внутрішніх приміщень і фасадів будівель. Може бути природного або штучного походження. У більш вузькому сенсі під ним мають на увазі облицювальну плитку з імітацією фактури натурального каменю. Широко використовується при обробці внутрішніх і зовнішніх частин будівельних споруд. Виготовлення декоративної плитки в різноманітному кольорі, формі і фактурі дозволяє використовувати її для вирішення дизайнерських завдань будь-якої складності.

Яка б не була природа кам'яного матеріалу - натуральна (граніт, мармур, піщаник, вапняк, сланець) або штучна, він потребує захисту від несприятливих умов навколишнього середовища. Найбільш оптимальним варіантом такого захисту і посилення декоративності є захисний лак для декоративного каменю.

Лак для покриття декоративного каменю

Багатьох власників нерухомості і будівельників цікавить питання - який лак потрібен для декоративного каменю? Покупці не помиляться, вибравши лакуючі засоби торгової марки Праймер. Продукція Праймер вже давно зарекомендувала себе з найкращої сторони завдяки високій якості, надійності і довготривалого терміну експлуатації.

При виборі покриття слід враховувати особливості матеріалу і можливості використання даного виду лакового складу для його обробки. Звичайно, можна використовувати універсальні засоби, які підходять для практично будь-якого типу поверхні. Але це вихід для того випадку, якщо ви не знайшли спеціального лаку або плануєте покриття не тільки кам'яних конструкцій, а й іншого типу поверхонь.

Важливе значення має склад лакофарбових покриттів. Вони можуть бути:

 • Полімерні - швидковисихаючі з посиленими водовідштовхувальними властивостями. Не чутливі до перепадів температур, не вицвітають.
 • Поліуретанові - універсальні, які підходять практично для будь-якої поверхні. Зазвичай виробляються на основі органічних розчинників, тому їх краще використовувати для зовнішніх робіт. Підсилюють гідроізоляцію і перешкоджають процесам корозії.
 • Акриловий лак для декоративного каменю - відноситься до найнадійніших складів, що має виражену декоративність (мокрий ефект, матовий або глянсовий блиск) і захисні властивості. Складається з дисперсії пластмаси та акрилу. Володіє еластичністю, що обумовлює особливу стійкість до механічних впливів. Найчастіше використовується для внутрішніх оздоблювальних робіт невеликих площ, тому що входить в досить недешеву цінову категорію. Але ціна цілком відповідає якості покриття і досягнутим експлуатаційним характеристикам. Крім того, можлива зміна кольору завдяки добавкам потрібних барвників. Є оптимальним лаком для декоративного каменю з гіпсу.
 • Епоксидні лакуючі засоби - забезпечують високий рівень захисту і блиску обробленої ними поверхні.

Лаки торгової марки Праймер - де купити в Україні?

Різноманіття лакової продукції відповідає найвищим вимогам європейської якості. У каталозі інтернет-магазину Праймер представлений матовий лак для декоративного каменю, глянсовий і напівглянцевий, з крапельним ефектом та інші.

Розширений асортимент дозволяє вибрати лак на водній основі для декоративного каменю та на органічному розчиннику, поліуретановий і акриловий склади, універсальні і спеціалізовані для конкретних поверхонь.

Визначитися з вибором клієнтам можуть допомогти детальний опис товару та професійні консультації менеджерів. Купуйте продукцію Праймер і довгі роки отримуйте задоволення від красивого і надійного покриття. Телефонуйте і робіть замовлення прямо зараз - вам гарантована швидка обробка заявки і прискорена доставка.

Часті питання про лаки для декоративного каменю

 • 👷 Чим покрити декоративний камінь ❓

  Вибір 🤔 лаку для декоративного каменю в більшості своїй зводиться до вибору між матовим і глянсовим ефектом мокрого каменю. Якщо потрібен максимально матовий ефект без утворення плівки, тоді актуальне просочення для каменю.

 • 👌 Лаки для декоративного каменю бувають на водной або органічній основі ❗️

  Лаки для декоративного каменю на водній основі призначені в основному для внутрішніх робіт, хоча добре себе зарекомендували на фасадних роботах (стіни, паркани). Найбільш популярний лак для декоративного каменю на водній основі ЄС-10 ЕКО (не має запаху під час роботи). Але водні лаки мають менш виражені властивості «мокрого ефекту», меншу глибину проникнення в структуру оброблюваного матеріалу і термін служби при зовнішніх роботах.
  Лаки для декоративного каменю на органічній основі мають специфічний запах розчинника під час роботи, що важливо врахувати при роботі всередині приміщення — потрібно забезпечити провітрювання. Після висихання лак для декоративного каменю безпечний і не має ніякого запаху. Найоптимальніший вибір органічного лаку для декоративного каменю ЄС-11 — має яскраво виражений «мокрий ефект», глибоко проникає в декоративний камінь, утворює атмосферостійке, гідрофобне покриття, стійке до миючих засобів, вивітрювання, руйнування.

 • ☝🏼 Основні функції лаку для декоративного каменю ❗️

  Лаки для декоративного каменю дають плівку, яка зміцнює оброблювану поверхню, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, в тому числі стійке до ультрафіолету ☀️ і додає довговічності оброблюваної поверхні декоративного каменю.

 • 💰 Лаки для декоративного каменю — ціна виробника

  Купити лак для декоративного каменю в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Останні відгуки