Лак для каменю глянсовий

Часті питання про лаки для каменю

 • 👷🏿 Який лак для каменю краще ❓

  Вибір 🤔 лаку для каменю в більшості своїй зводиться до вибору між матовим і глянсовим ефектом мокрого каменю. Якщо потрібен максимально матовий ефект без утворення плівки, тоді актуальне просочення для каменю.

 • 👌 Лаки для каменю бувають на водной або органічній основі ❗️

  Лаки для каменю на водній основі призначені в основному для внутрішніх робіт, хоча добре себе зарекомендували на фасадних роботах (стіни, паркани). Найбільш популярний лак для каменю на водній основі ЄС-10 ЕКО (не має запаху під час роботи). Але водні лаки мають менш виражені властивості «мокрого ефекту», меншу глибину проникнення в структуру оброблюваного матеріалу і термін служби при зовнішніх роботах.
  Лаки для каменю на органічній основі мають специфічний запах розчинника під час роботи, що важливо врахувати при роботі всередині приміщення — потрібно забезпечити провітрювання. Після висихання лак для каменю безпечний і не має ніякого запаху. Найоптимальніший вибір органічного лаку для каменю ЄС-11 — має яскраво виражений «мокрий ефект», глибоко проникає в камінь (цеглу, бетон), утворює атмосферостійке, гідрофобне покриття, стійке до миючих засобів, вивітрювання, руйнування.
  Лаки для каменю дають плівку, яка зміцнює оброблювану поверхню, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, в тому числі стійке до ультрафіолету ☀️ і додає довговічності оброблюваної поверхні.

 • 🤔 Які поверхні обробляють лаками для каменю ❓

  Лак для каменю і цегли, природного (натурального каменю), гіпсового, декоративного, штучного каменю, лак для підмурка.

 • 💰 Лаки для каменю — ціна виробника

  Купити лак для каменю в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Акрилові глянцеві лаки для каменю відрізняються високим ступенем блиску, підвищеною вологостійкістю (гідрофобність) і стійкістю до агресивних хімічних агентів, грибкових і цвілевих уражень. Крім того, завдяки спеціальним добавкам і пластифікатора, лаковий склад здатний проникати глибоко в структуру оброблюваного матеріалу і має високий ступінь адгезії. Це значно посилює надійність захисту поверхні від несприятливих факторів навколишнього середовища і появи сольових плям.

Особливості застосування глянсових лаків

Глянцеві лакові склади значно покращують зовнішній вигляд оброблюваних поверхонь. До того ж акрилові засоби на водній основі практично не мають запаху і швидко сохнуть. Їх можна змішувати з іншими водоемульсійними лакофарбовими складами для отримання потрібного відтінку. Завдяки асептичним добавками акрилові лакові матеріали утворюють гідрофобну плівку, стійку до грибків і гнилі.

Серед інших плюсів акрилових глянцевих лаків можна також відзначити:

 • Стійкість до температурних перепадів.
 • Стійкість до дії УФ-променів - плівка не знебарвлюється і не жовтіє з часом.
 • Хороші теплоізоляційні властивості.
 • Негорючість створюваної захисної плівки.
 • Міцне і еластичне покриття, стійке до механічних впливів.
 • Універсальність, що дозволяє застосовувати лаки для різних типів основ - каменю, бетону, граніту, тротуарної і керамічної плитки.
 • Легкість догляду і можливість використання миючих засобів.
 • Готовність товарної форми до використання.

Продукція дозволить досягти бажаного декоративного ефекту при мінімальних затратах фінансів, часу і сил. Працювати з нею комфортно навіть тим, хто не має відповідного досвіду.

Де можна купити глянсовий лак для каменю в Києві?

Якісний лак для каменю можна придбати в інтернет-магазині Праймер. В асортименті є найменування, що відмінно зарекомендували себе на ринку будівельної хімії.

Глянцеві лакові суміші представлені синтетичними смолами в органічних розчинниках. Серед них можна вибрати:

 • Термостійкі варіанти для покриття камінів і печей. Вони здатні витримувати перепади температури від -40 до +300 градусів, стійкі до багаторазових циклів охолодження і нагрівання, дії агресивних хімічних агентів.
 • Поліуретановий продукт для тротуарної плитки, що підкреслює структуру матеріалу. Відрізняється універсальністю - його можна використовувати як на мінеральних основах, так і для обробки дерев'яних і вапняних поверхонь. Підсилює прояв текстури та кольору матеріалу.
 • Захисний грунт-лак ЕКО, що представляє собою концентровану водну дисперсію синтетичних смол. Завдяки спеціальним добавкам має асептичну дією по відношенню до цвілевих грибків і гнилі. Може використовуватися для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Якщо ви не впевнені у виборі, можете скористатися консультацією наших професійних менеджерів. Вони допоможуть не тільки грамотно визначитися з видом лакового покриття, але і розкажуть про нюанси роботи з ним:

 • дотримання технологічного режиму
 • витрата матеріалу в залежності від площі оброблюваної поверхні
 • кількість наносяться шарів залежно від типу поверхні

Замовляйте якісні глянцеві лаки торгової марки Праймер. Ми гарантуємо ціни від виробника і високу якість.

Останні відгуки