Лак для каменю матовий

Матові лаки для мінеральних основ використовуються з метою поліпшення естетики поверхні і створення захисної плівки, стійкої до дії несприятливих чинників.

Матовий лак для декоративного каменю

Переважно, лаки для каменю, призначені для обробки мінеральних основ, мають універсальні властивості. Їх можна застосовувати для нанесення на різні поверхні як за кольором, так і за фактурою. Матові продукти ідеально підходять для покриття поверхонь, схильних до тривалого механічного впливу, так як відрізняються особливою зносостійкістю. Крім того, вони утворюють гідрофобну плівку, що захищає поверхню від проникнення вологи, маслянистих речовин і нафтопродуктів.

Переважно використовуються такі різновиди будівельних лаків:

 • Поліуретанові - оптимальні для використання в місцях з високою вологістю, наприклад, в лазнях, саунах, басейнах і т.п. Застосовуються для лакування фасадів і плитки для тротуару за рахунок підвищених антикорозійних властивостей.
 • Акрилові - міцні, надійні і довговічні. Відрізняються зносостійкістю, можуть застосовуватися для зовнішніх і внутрішніх робіт. Раціональніше купувати для обробки усередині приміщень.
 • Полімерні - найдешевші з усіх варіантів. Відрізняються зносостійкістю, адгезивною здатністю, вологостійкістю, стійкістю до атмосферних негативних впливів. Їх раціонально вибирати для обробки великих площ фасадів. Мінеральні основи, покриті полімерним лаковим засобом, зберігають свій колір, мають хороший декоративний вигляд і відрізняються довговічністю. Зазвичай є однокомпонентними і випускаються на водній основі.
Відмінність властивостей цих видів обумовлено їх різним складом:

 • Акрилові продукти зазвичай являють собою акрилові смоли, розведені в органічному розчиннику.
 • Поліуретанові - це суміш на основі поліуретанових смол з органічним розчинником.
 • Полімерні матеріали складаються з синтетичних або натуральних смол, розбавлених водою.

Матовий ефект дозволяє зробити менш помітними дефекти поверхні, похибки лакування, потертості в місцях інтенсивного стирання, наприклад, на підлозі.

Матовий лак для штучного каменю - який купити?

Торгова марка Праймер давно користується попитом на ринку будівельної хімії. Наші лакофарбові матеріали відрізняються оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Інтернет-магазин Праймер пропонує кілька типів матових лаків:

 • Грунт-лак на сольвенті - для захисту та підготовки до фінішного покриття. Відрізняється універсальністю і розширеним спектром застосування. Має відмінні гідрофобні і експлуатаційні характеристики. Завдяки цільовим добавкам він стійкий до впливу цвілевих грибків і гнилі. Може використовуватися для обробки навіть таких поверхонь, як дерево, ДСП, ДВП, пінобетон тощо.
 • Декоративна просочення для каменю з посиленням його фактури і кольору. Рекомендується для обробки граніту, мармуру і кераміки. Відрізняється термостійкістю до +300 градусів, тому може використовуватися для нанесення на зовнішні стінки камінів і печей з граніту або мармуру.
 • Захисний декоративний склад для лакування поверхонь в місцях інтенсивного стирання. Володіє гідрофобними і протівовисольнимі властивостями, зменшує тепловіддачу. Використовується для покриття фасадів, підлог, фундаменту, тротуарної плитки.

Слід зазначити, що торгова марка Праймер постійно розширює асортимент, використовує інноваційні розробки та здійснює строгий контроль якості на всіх етапах технологічного процесу.

Замовляйте лакофарбові матеріали у нас, стежте за оновленням асортименту і акціями. Ми гарантуємо консультативну допомогу при виборі покриття і прийнятні ціни.

Часті питання про матові лаки для каменю

 • 👷🏿 Який матовий лак для каменю краще ❓

  Вибір 🤔 матового лаку для каменю в більшості своїй зводиться до вибору між матовим лаком з ефектом мокрого каменю і просоченням (без утворення плівки), тоді актуальне просочення для каменю.

 • 🤔 Які поверхні обробляють лаками для каменю ❓

  Матовий лак для каменю, природного (натурального каменю, дикого каменю), гіпсового, декоративного, штучного каменю і цегли.

 • ☝🏼 Основні функції матового лаку каменю ❗️

  Лаки для каменю дають плівку з «мокрим ефектом», яка глибоко проникає в камінь і зміцнює його поверхню, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, в тому числі стійке до ультрафіолету ☀️ і додає довговічності поверхні каменя.

 • 💰 Лаки для каменю матовий — ціна виробника

  Купити матовий лак для каменю в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Останні відгуки