Лак для бруківки

Бруківка — це особливий вид дорожнього покриття, викладений кам'яними брусками приблизно однакового розміру і форми. Її відмінність від плитки полягає в збільшеній товщині (6-12 см).

Сьогодні практично забута бруківка знову стає популярною. Це пояснюється її міцністю і довговічністю в порівнянні з будь-яким іншим видом покриттів (асфальтовим або бетонним). Багато що залежить від дотримання технології укладання і захисту бруківки від атмосферних явищ, інтенсивного механічного впливу (стирання, ударів і т.п.).

Лак для бруківки — оптимальний варіант її захисту

Крім використання для укладання проїжджих і пішохідних доріг, бруківка широко застосовується для створення цоколів, під'їзних доріжок і в ландшафтному дизайні. Благоустрій садово-паркових зон, заміських ділянок значно виграє при укладанні виробів різної кольорової гами і форми. Слід зазначити, що бруківка може бути виконана не тільки зі штучного або натурального каменю, але і з бетону або клінкеру. Від вибору матеріалу залежать способи захисту і декору.

Наявність досить широких зазорів між елементами кладки обумовлює необхідність їх ретельного заповнення і захисту від проникнення вологи, насіння рослин, вивітрювання та інших несприятливих чинників.

Основні вимоги до лаків для бруківки:

 • Гідрофобність, тобто запобігання проникнення вологи завдяки водовідштовхувальним властивостям покриття.
 • Стійкість до механічних впливів (ударів, подряпин, стирання).
 • Запобігання дифузії солей (противовисольний ефект).
 • Здатність витримувати значні перепади температур, численні цикли заморожування і відтавання.
 • Хороші декоративні властивості, що забезпечують блиск, ефект мокрого каменю і «шовковистість» поверхні.
 • Стійкість до займання, пожежна безпека.

Всіма цими якостями максимально володіють лаки для бруківки торгової марки Праймер.

Де можна купити якісний лак для вуличної плитки?

Практично всі лаки торгової марки Праймер мають ефект мокрого каменю, який останнім часом користується підвищеним попитом і популярністю у покупців. Це пояснюється презентабельним зовнішнім виглядом покриття, що нагадує про свіжість минулого дощу.

Інтернет-магазин Праймер пропонує кілька варіантів лаків:

 • Грунт-лак на сольвентах — міцний і надійний захисний засіб від вологи, атмосферних опадів, висолів, механічних впливів, хімічних і біологічних агентів (цвілевих грибків, гнилі і водоростей).
 • Поліуретановий глянсовий лак з ефектом мокрого каменю для поверхонь з натурального або штучного каменю, бетону, цегли і дерева. Рекомендується для обробки поверхонь, що піддаються інтенсивному механічному впливу, в першу чергу підлог і фасадів. Стійкий до дії УФ-променів, атмосферних негативним факторам і миючих засобів.
 • Лак поліуретановий матовий. Відрізняється від попереднього створенням матовою плівки, яка приховує всі дефекти і нерівності поверхні, що забезпечує її візуальну бархатистість. Призначений як для зовнішніх, так і внутрішніх робіт.

При роботі з лакової продукцією потрібне дотримання правил технології нанесення і умов безпеки. Всі вони детально викладені в описі товару на сайті інтернет-магазину Праймер.

Якщо вам необхідна порада у виборі лаку, професійні консультанти завжди до ваших послуг. Замовляйте лакофарбові матеріали від Праймер і отримуйте високоякісний товар за цінами від виробника.

 • Поліуретановий лак для захисту та декоративної обробки каменю, цегли, кераміки, тротуарної плитки, бетонних виробів та ін. від впливу вологи та атмосферних факторів, що піддаються експлуатаційному стираючому впливу

 • Декоративно-захисний лак для горизонтальних поверхонь, що піддаються експлуатаційному стираючому впливу

Антисептик для рук и поверхностей
Фільтр
Ефект «Мокрий Камінь»
Характерні особливості
Основа
Температура використання
Очистити вибір
Останні відгуки