Лак для бруківки

Часті питання про лаки для бруківки

 • 👷🏿 Як відновити колір бруківки ❓

  1. Лак для бруківки (не фарба для бруківки) — робить поліуретанову плівку з ефектом «мокрого каменю» 🌈 (ЄС-84 — матовий лак, ЄС-14 — глянсовий лак).
  2. Гідрофобізатор для тротуарної плитки — плівку НЕ робить, проникає в структуру оброблюваного матеріалу і має матовий ефект (ЄС-69).
  3. Мало затребуваний акриловий лак для бруківки (ЄС-82) трохи змінює колір бруківки.

 • 😍 Який лак для бруківки краще ❓

  Вибір 🤔 захисного лаку для бруківки в більшості своїй зводиться до вибору між матовим і глянсовим ефектом мокрого каменю. Якщо потрібен максимально матовий ефект, тоді актуальний гідрофобізатор для бруківки ЄС-69. Якщо бажаний ефект глянець або напівматовий — тоді краще купити лак для бруківки (ЄС-84 — матовий лак для тротуарної плитки мокрий камінь, ЄС-14 — глянсовий лак для бруківки).

 • 💪 Поліуретанові лаки для бруківки ❗️

  Поліуретан має надзвичайно високу зносостійкість і опірність впливу агресивного зовнішнього середовища 🌦️. Лаки для бруківки містять в сухому залишку близько 30% поліуретану. Бруківка стає більш міцною і стійкою до стираючих механічних впливів 🚚🚜. Захисний лак для бруківки дає плівку, яка зміцнює поверхню, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, і в тому числі стійка до ультрафіолету ☀️ і додає довговічності бруківці.

 • 💰 Лак для бруківки — ціна виробника

  Купити лак для бруківки в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Бруківка — це особливий вид дорожнього покриття, викладений кам'яними брусками приблизно однакового розміру і форми. Її відмінність від плитки полягає в збільшеній товщині (6-12 см).

Сьогодні практично забута бруківка знову стає популярною. Це пояснюється її міцністю і довговічністю в порівнянні з будь-яким іншим видом покриттів (асфальтовим або бетонним). Багато що залежить від дотримання технології укладання і захисту бруківки від атмосферних явищ, інтенсивного механічного впливу (стирання, ударів і т.п.).

Лак для бруківки — оптимальний варіант її захисту

Крім використання для укладання проїжджих і пішохідних доріг, бруківка широко застосовується для створення цоколів, під'їзних доріжок і в ландшафтному дизайні. Благоустрій садово-паркових зон, заміських ділянок значно виграє при укладанні виробів різної кольорової гами і форми. Слід зазначити, що бруківка може бути виконана не тільки зі штучного або натурального каменю, але і з бетону або клінкеру. Від вибору матеріалу залежать способи захисту і декору.

Наявність досить широких зазорів між елементами кладки обумовлює необхідність їх ретельного заповнення і захисту від проникнення вологи, насіння рослин, вивітрювання та інших несприятливих чинників.

Основні вимоги до лаків для бруківки:

 • Гідрофобність, тобто запобігання проникнення вологи завдяки водовідштовхувальним властивостям покриття.
 • Стійкість до механічних впливів (ударів, подряпин, стирання).
 • Запобігання дифузії солей (противовисольний ефект).
 • Здатність витримувати значні перепади температур, численні цикли заморожування і відтавання.
 • Хороші декоративні властивості, що забезпечують блиск, ефект мокрого каменю і «шовковистість» поверхні.
 • Стійкість до займання, пожежна безпека.

Всіма цими якостями максимально володіють лаки для бруківки торгової марки Праймер.

Де можна купити якісний лак для вуличної плитки?

Практично всі лаки торгової марки Праймер мають ефект мокрого каменю, який останнім часом користується підвищеним попитом і популярністю у покупців. Це пояснюється презентабельним зовнішнім виглядом покриття, що нагадує про свіжість минулого дощу.

Інтернет-магазин Праймер пропонує кілька варіантів лаків:

 • Грунт-лак на сольвентах — міцний і надійний захисний засіб від вологи, атмосферних опадів, висолів, механічних впливів, хімічних і біологічних агентів (цвілевих грибків, гнилі і водоростей).
 • Поліуретановий глянсовий лак з ефектом мокрого каменю для поверхонь з натурального або штучного каменю, бетону, цегли і дерева. Рекомендується для обробки поверхонь, що піддаються інтенсивному механічному впливу, в першу чергу підлог і фасадів. Стійкий до дії УФ-променів, атмосферних негативним факторам і миючих засобів.
 • Лак поліуретановий матовий. Відрізняється від попереднього створенням матовою плівки, яка приховує всі дефекти і нерівності поверхні, що забезпечує її візуальну бархатистість. Призначений як для зовнішніх, так і внутрішніх робіт.

При роботі з лакової продукцією потрібне дотримання правил технології нанесення і умов безпеки. Всі вони детально викладені в описі товару на сайті інтернет-магазину Праймер.

Якщо вам необхідна порада у виборі лаку, професійні консультанти завжди до ваших послуг. Замовляйте лакофарбові матеріали від Праймер і отримуйте високоякісний товар за цінами від виробника.

Останні відгуки