Лак для тротуарної плитки (оновити колір тротуарної плитки)

Лак для тротуарної плитки

Часті питання про лаки для тротуарної плитки та бруківки

 • 👷🏿 Як відновити колір тротуарної плитки ❓

  1. Лак для тротуарної плитки — робить поліуретанову плівку з ефектом «мокрого каменю» 🌈 (ЄС-84 — матовий лак, ЄС-14 — глянсовий лак).
  2. Гідрофобізатор для тротуарної плитки — плівку НЕ робить, проникає в структуру оброблюваного матеріалу і має матовий ефект (ЄС-69).
  3. Мало затребуваний акриловий лак для тротуарної плитки (ЄС-82) трохи змінює колір тротуарної плитки.

 • 😍 Який лак для тротуарної плитки краще ❓

  Вибір 🤔 захисного лаку для тротуарної плитки в більшості своїй зводиться до вибору між матовим і глянсовим ефектом мокрого каменю. Якщо потрібен максимально матовий ефект, тоді актуальний гідрофобізатор для бруківки ЄС-69. Якщо бажаний ефект глянець або напівматовий — тоді краще купити лак для тротуарної плитки (ЄС-84 — матовий лак для тротуарної плитки мокрий камінь, ЄС-14 — глянсовий лак для бруківки).

 • 💪 Поліуретанові лаки для тротуарної плитки ❗️

  Поліуретан має надзвичайно високу зносостійкість і опірність впливу агресивного зовнішнього середовища 🌦️. Лаки для тротуарної плитки і бруківки містять в сухому залишку близько 30% поліуретану. Тротуарна плитка стає більш міцною і стійкою до стираючих механічних впливів 🚚🚜. Захисний лак для бруківки дає плівку, яка зміцнює поверхню, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, і в тому числі стійка до ультрафіолету ☀️ і додає довговічності тротуарній плитці.

 • 💰 Лак для тротуарної плитки — ціна виробника

  Купити лак для тротуарної плитки та бруківки в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Тротуарна плитка використовується для формування покриття пішохідних, садових і під'їзних доріжок, а також як елемент ландшафтного дизайну. Різноманітність кольорової палітри і форми дозволяє декорувати екстер'єр дачної ділянки, зробити унікальною територію заміського будинку. Крім того, тротуарною плиткою вистилають простір, що примикає до супермаркетів, ресторанів, барів та іншим громадським закладам. Це приваблює покупців та є вдалим маркетинговим ходом.

Лак для тротуарної плитки — ціна і властивості

Щоб плитка служила довго і була здатною витримувати всі несприятливі фактори навколишнього середовища, її необхідно захищати. Найбільш популярним способом декорування і захисту плиткового покриття тротуарів є нанесення на нього спеціальних лаків з утворенням плівки, яка має такі властивості:

 • гідрофобністю, тобто здатністю відштовхувати вологу;
 • стійкістю до інтенсивного механічного стирання і ударам;
 • еластичністю;
 • хорошими декоруючими властивостями, що забезпечують різну ступінь блиску;
 • стійкістю до температурних перепадів;
 • стійкістю до цвілі, гнилі;
 • високим ступенем адгезії і глибиною проникнення в структуру матеріалу;
 • резистентністю до дії УФ-випромінювання;
 • здатністю витримувати численні цикли заморожування і відтавання;
 • негорючість.

На ринку будівельної хімії представлені різні лаки для виробів з бетону. Але найбільш оптимальним співвідношенням ціни і якості володіє продукція торгової марки Праймер. Практично всі її лакофарбові матеріали випускаються з ефектом мокрого каменю — найпопулярнішого в даний час способу декорування поверхонь з каменю, бетону, цегли, піщаника, штукатурки і дерева.

Купити лак для тротуарної плитки від торгової марки Праймер

Найцікавіші пропозиції можна знайти на сайті інтернет-магазину Праймер. У категорії лаки представлені такі варіанти для тротуарної плитки:

 • Декоративно-захисний поліуретановий лак для горизонтальних поверхонь, які піддаються інтенсивному механічному впливу в місцях з підвищеною прохідністю. Володіє відмінними гідрофобними і протівовисольнимі властивостями, створює ефект мокрого каменю, може бути глянсовим або матовим.
 • Акриловий грунт-лак для бетону швидковисихаючий (буквально за 30 хвилин при 20 градусах). Володіє підвищеною адгезією і глибиною проникнення в основу. Може бути використаний як для підготовки поверхні до фінішної обробки, так і для в якості самостійного декоративно-захисного покриття.

Більшість лаків торгової марки Праймер відрізняються універсальністю. Їх можна використовувати для нанесення на різні типи поверхонь — натуральний і штучний камінь, цегла клінкерна і сухопресована, бетон, піщаник, вапняні поверхні, гіпс, дерево, ДСП і ДВП.

При виборі оптимального варіанту слід уважно ознайомитися з технічними характеристиками і технологією нанесення лаку. Всі ці моменти докладно висвітлюються в описі кожного виду продукції. При відповідності засобу зазначеного типу поверхні і дотриманні технологічного режиму гарантовано отримання міцного з тривалим терміном експлуатації захисно-декоративного покриття.

Купуйте лаки торгової марки Праймер і насолоджуйтеся красою тротуарної плитки, її довговічністю і надійністю.

Останні відгуки