Гідрофобізатори для тротуарної плитки

Як тротуарне покриття плитка поступово витісняє асфальт. На даному етапі вона є одним з найпопулярніших і поширених способів створення пішохідних доріжок, оформлення території великих площ, парків, майданчиків перед супермаркетами і невеликими магазинами. Особливо великий попит на кладку в приватному секторі. Тут вона використовується для ландшафтного дизайну. Різноманітність форм і забарвлень дозволяє успішно використовувати плиткові вироби для поліпшення зовнішнього вигляду присадибної території.

Гідрофобізатори для тротуарної плитки — пропозиції від інтернет-магазину Праймер

Захисне просочення для тротуарної плитки є найкращим способом збереження її презентабельного вигляду, тривалого терміну експлуатації і підвищення стійкості до несприятливих факторів навколишнього середовища.

На ринку будівельної хімії можна купити гідрофобізатор для тротуарної плитки трьох різновидів:

 • У вигляді полімерних складів - найдовговічніші (термін експлуатації до 10 років) і стійкі до стирання. Рекомендовані для місць з високим механічним навантаженням (великих потоків людей). Більш дорогі, ніж інші варіанти просочення для тротуарної плитки, але ціна виправдовує себе збільшеним терміном експлуатації без повторного нанесення, що явно компенсує всі витрати.
 • На спиртовій основі - головний плюс полягає в можливості нанесення на вологу поверхню без втрати всіх функціональних якостей.
 • Водоемульсійні - бюджетний варіант, але з терміном служби до 5 років.

Гідрофобізація тротуарної плитки - переваги

Основний плюс гідрофобізації - глибоке проникнення в структуру матеріалу з формуванням водовідштовхувальних властивостей і збереженням здатності плитки «дихати» і виділяти надлишки вологи. Проникнути всередину плиткового матеріалу вода не може, а ось її молекули, що потрапили в блоки через основу, можуть вільно виділятися назовні. Крім того, лід набагато легше відколюється від обробленої плитки.

Важливе значення має і естетичний вигляд тротуарної кладки. Для його поліпшення випускаються склади з ефектом мокрого каменю. Колір після покриття таким засобом стає більш яскравим і насиченим, а поверхня візуально виглядає як після нещодавнього дощу. При цьому всі її дефекти стають менш помітними.

Чим покрити тротуарну плитку для мокрого ефекту?

Найкраще для цієї мети використовувати гідрофобізатори торгової марки Праймер, що спеціалізується на виробництві матеріалів для декоративної обробки каменю. Вибрати просочення для тротуарної плитки з мокрим ефектом можна в інтернет-магазині Праймер.

В асортименті представлені:

 • Гідрофобізатор противисольний для зміцнення поверхні, запобігання висолів і створення захисту до УФ-променів.
 • Універсальний спиртовий гідрофобізатор з вираженим крапельним ефектом без затемнення. Надає стійкість до атмосферних впливів, перешкоджає проникненню вологи і масел, забезпечує стійкість до миючих засобів і ультрафіолетових променів.
 • Гідрофобізатор на органічній основі з затемненням. Створює ефект мокрого каменю та візуальну насиченість і призначений для декоративно-захисної обробки мінеральних поверхонь.

Більш докладні характеристики викладені в описі кожного товару із зазначенням виду допустимого до обробки ним типу матеріалу, правилами технології нанесення, показниками витрати і вартості. У разі необхідності отримання додаткової інформації до послуг клієнтів консультації професійних менеджерів магазину. Купуйте продукцію торгової марки Праймер з найоптимальнішим співвідношенням якості та ціни.

Гідрофобізатор для тротуарної плитки

Часті питання про гідрофобизатори для тротуарної плитки

 • 👷🏿 Як змінити колір тротуарної плитки чи бруківки ❓

  1. Гідрофобізатор для тротуарної плитки — плівку НЕ робить, проникає в структуру оброблюваного матеріалу і має матовий ефект (ЄС-69).
  2. Лак для тротуарної плитки та бруківки — робить поліуретанову плівку з ефектом «мокрого каменю» 🌈 (ЄС-84 — матовий лак, ЄС-14 — глянсовий лак).
  3. Мало затребуваний акриловий лак для тротуарної плитки та бруківки (ЄС-82) трохи змінює колір тротуарної плитки.

 • 😍 Який гідрофобізатор для тротуарної плитки краще ❓

  Вибір 🤔 захисного покриття для тротуарної плитки в більшості своїй зводиться до вибору між матовим і глянсовим ефектом мокрого каменю. Якщо потрібен максимально матовий ефект, тоді актуальний гідрофобізатор для бруківки та тротуарної плитки ЄС-69. Гідрофобізтор ЄС-68 без зміни кольору поверхні (прозорий після висихання). Якщо бажаний ефект глянець або напівматовий — тоді краще купити лак для тротуарної плитки (ЄС-84 — матовий лак для тротуарної плитки мокрий камінь, ЄС-14 — глянсовий лак для бруківки та тротуарної плитки).

 • ☔️ Гідрофобізація тротуарної плитки

  Захист тротуарної плитки від руйнівної дії води і вологи за рахунок забезпечення її водонепроникності. Гідрофобізатор проникає глибоко в структуру і підвищує стійкість тротуарної плитки до несприятливого 🌬️ впливу зовнішнього середовища, опадів, вітру. Тротуарна плитка буде захищена від дощу 🌧️, снігу ❄️ і морозу 🥶.

 • 💰 Гідрофобізатор для тротуарної плитки — ціна виробника

  Купити гідрофобізатор для тротуарної плитки та бруківки в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Останні відгуки