Гідрофобізатори для дерева — водовідштовхувальне просочення для дерева (гідроізоляція деревини)

Гідрофобізатори для дерева купити за ціною виробника

Гідрофобізатор для дерева - це прозоре просочення, що робить деревину стійкою до дії вологи і маслоподібних речовин, не змінюючи її зовнішній вигляд. Підходить для застосування на будь-яких дерев'яних видах продукції: конструктивні елементи будівель, сходи, вхідні групи, двері і вікна, альтанки, лавочки і т.п. Торгова марка Праймер пропонує купити водовідштовхувальне просочення для обробки дерев'яних поверхонь за прийнятною ціною.

Властивості водовідштовхувальних просочень для дерева

Гідрофобізатори, призначені для покриття дерев'яних елементів, виконують такі функції:

  • Захист від руйнівного впливу вологи. Засіб проникає між волокон матеріалу і створює на його поверхні найтоншу плівку. Вода не проникає крізь цей бар'єр і залишається краплями на поверхні.
  • Противисольні властивості. Солі, що використовувалися для обробки дерев'яного конструктиву, не виступатимуть на поверхні білими плямами і розводами. Після обробки вода не проникає, солі не розчиняються і на виробах з дерева немає висолів.
  • Усунення грибків і плісняви. Для дерев'яних елементів вони вкрай згубні, а гідрофобізатори для дерева можуть з ними ефективно боротися.
  • Зниження чутливості до циклів заморожування/відтавання. Це особливо актуально для вуличних виробів - альтанки, лави, містки, вхідна група, паркани і т.д.
  • Зменшення тепловіддачі. При обробці будинків зі зрубу це дозволяє поліпшити мікроклімат всередині нього. Важливо відзначити, що водовідштовхувальна пропитка для дерева не заважає газообміну, що також позначається на атмосфері в будинку.
  • Перешкоджає забрудненню. Пил, бруд, маслоподібні та інші забруднювачі не потрапляють всередину матеріалу. При появі бруду на поверхні його можна легко мити - гідрофобна плівка витримує будь-які миючі склади і не дозволяє їм проникати в деревину.

За рахунок цих властивостей водовідштовхувальне покриття для дерева істотно збільшує термін служби оброблених елементів. Пам'ятайте: покрити повторно просоченням буде дешевше, ніж відновити або реставрувати зіпсовані впливом води вироби і конструктив.

Декоративність гідрофобізатора полягає не в затемненні, а в створенні крапельного ефекту. При попаданні води на оброблене поверхню не виникає потьоків - замість цього на поверхні будуть гарні краплі, які швидко висохнуть.

Купуйте гідрофобізатори для дерева торговельної марки Праймер. Вони виготовлені на водній основі, екологічно безпечні, легкі в роботі, а також можуть застосовуватися для зовнішніх робіт і всередині приміщень.

Де замовити водовідштовхувальне просочення для дерева?

В Україні якісну лакофарбову продукцію за прийнятною ціною пропонує торгова марка Праймер. На цьому сайті інтернет-магазину Праймер ви можете купити такі водовідштовхувальні засоби:

  • Гідрофобізатор з сильним крапельним ефектом.
  • Спеціалізоване просочення для дерева.

До кожного товару пропонується детальний опис технічних характеристик і особливостей застосування, завдяки чому зробити вибір буде нескладно. Якщо у вас залишаться питання, співробітники компанії нададуть вичерпну безкоштовну консультацію.

Вся продукція відповідає високим стандартам якості і проходить ретельний контроль на етапі виготовлення і безпосередньо перед продажем. Робіть замовлення прямо зараз і отримаєте будь-який необхідний вам об'єм гидрофобного просочення за ціною від виробника!

Останні відгуки