Гідрофобізатор для бетону (гідрофобна речовина для бетону)

Часті питання про гідрофобизатори для бетону

 • 😍 Який гідрофобізатор для бетону краще ❓

  Вибір 🤔 водовідштовхувального гідрофобного покриття для бетону в більшості своїй зводиться до вибору між гідрофобізатором і лаком для бетону.
  1. Лаки для бетону утворюють захисну плівку, яка зміцнює оброблювану поверхню, що не тріскається, не біліє, не жовтіє, в тому числі стійку до ультрафіолету ☀️ і додає довговічності оброблюваній поверхні.
  2. Гидрофобизатор для бетону — просочується в структуру оброблюваної поверхні без утворення плівки. Гідрофобізатор вступає в хімічну реакцію з утворенням гідрофобного з'єднання, поверхня якого не змочується водою і усувається капілярний підсос вологи.

 • ☔️ Гідрофобізація бетону

  Захист бетону від руйнівної дії води і вологи за рахунок забезпечення її водонепроникності. Гідрофобізатор проникає глибоко в структуру і підвищує стійкість бетону до несприятливого 🌬️ впливу зовнішнього середовища, опадів, вітру. Бетон буде захищений від дощу 🌧️, снігу ❄️ і морозу 🥶. Бетонна поверхня, оброблена гідрофобізатором, вбирає в 15-25 разів менше води, ніж бетон без обробки.

 • 💰 Гідрофобізатор для бетону — ціна виробника

  Купити гідрофобізатор для бетону в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Гідрофобізатори для бетону — це спеціальні просочення на органічній або водній основі, що глибоко проникають всередину матеріалу і підсилюють його водовідштовхувальні властивості. Завдяки цьому всередину бетонного виробу не проникає волога, пори і мікротріщини надійно захищені міцною гідрофобною плівкою.

Гідрофобізатори для бетону — склад і властивості

Гідрофобізатор для бетону — це розчин сополімерів, що відрізняється нетоксичністю і має такі властивості:

 • гідрофобність, що забезпечує антикорозійну стійкість;
 • в'язка структура;
 • ущільнення структури всього матеріалу, а не тільки його поверхні, що забезпечує збільшення терміну експлуатації і підсилює міцності бетонної конструкції;
 • підвищена адгезія і значна глибина проникнення;
 • якісні теплоізоляційні характеристики, що дозволяє дещо економити на обігріві приміщень.

Гидрофобизация бетона и бетонных поверхностей

Завдяки спеціальним добавкам гидрофобний засіб забезпечує несприйнятливість бетону до фарби для графіті - при бажанні її можна легко змити.

Типи гідрофобізатору бетону

На поточний момент на ринку будівельної хімії доступні такі види гідрофобізаторів:

 • На силіконовій основі - особливо популярні у покупців. Це пояснюється її унікальними властивостями - повітропроникністю з вираженою гідрофобною дією.
 • На водній основі - екологічно безпечні, стійкі до УФ-променів, не впливають на паропроникність бетонних виробів, але одночасно надають йому гідрофобні властивості і стійкість до опадів.

Принцип дії гидрофобного просочення для бетону

Склад після нанесення вбирається всередину матеріалу і там твердне. При цьому капілярна волога виводиться назовні, а окремі молекули продовжують вільно циркулювати. Саме це забезпечує надбання водовідштовхувальних властивостей, без втрати паропроникності.

В результаті обробки гідрофобізатором матеріал набуває таких характеристик:

 • стійкість до температурних перепадів;
 • стійкість до замерзання води в структурі бетонного виробу, за рахунок чого попереджається його розтріскування і подальше руйнування;
 • не утворюються висоли - вихід на поверхню сольових розчинів.

Гідрофобізатор для бетону від торгової марки Праймер

Інтернет-магазин Праймер пропонує товари будівельної хімії торгової марки Праймер. В асортименті такі варіанти гідрофобних просочень:

 • Гідрофобізатори ін'єкційні професійні, здатні запобігти капілярному підйому рідини шляхом ін'єкції вглиб матеріалу. Підходять для обробки бетону, пінобетону, цементу і цегли.
 • Противисольний гідрофобізатор - створює водо- і оливовідштувхуюче покриття без утворення плівки і зміни зовнішнього вигляду мінеральної поверхні, перешкоджає появі білих плям висолів.
 • Просочення з ефектом рваного каменю - спеціальний високодисперсний склад на водній основі з гідрофобними і антигрибковими властивостями. Не впливає на газообмінні процеси і створює стійкість до температурних перепадів, має виражений теплоізоляційний ефект.
 • антіграффіті - гідрофобне покриття, стійке до дії аерозольних барвників.
 • Концентрат гідрофобізаторів (1:10 і 1:6).
 • Засіб з ефектом мокрої поверхні.

Розширений асортимент, універсальність і надійність торгової марки Праймер пояснює її заслужену популярність у споживачів. Купуйте товари цієї марки і покриття буде радувати вас відмінним зовнішнім виглядом, довговічністю і надійністю мінеральних поверхонь, оброблених гідрофобізаторами і лакофарбовими матеріалами Праймер.

Останні відгуки