Гідрофобізатор з ефектом мокрого каменю

Гідрофобізатор покликаний захистити мінеральні підстави від проникнення вологи і маслоподібних речовин. Засіб, що створює ефект мокрого каменю, виконує ще й декоративну функцію, затемнюючи колір поверхні і роблячи її фактуру більш виразною. За рахунок гідрофобізатора ефект мокрого каменю можливо створити на будь-яких мінеральних поверхнях: бетон, камінь, керамічні основи, всі види цегли, тротуарна плитка, шифер, мармур, пінобетон і навіть вапняні покриття. При цьому всі ці основи будуть захищені від руйнування водою і прослужать набагато довше.

Що дає гідрофобізатор "мокрий камінь"?

Крім декоративного ефекту і запобігання попаданню вологи всередину оброблюваного матеріалу гідрофобний склад також забезпечує:

  • Стійкість до вивітрювання. Це особливо важливо для вапняних і гіпсових поверхонь, штукатурних облицювань.
  • Стійкість до миючих засобів. Можна без побоювань мити облицювання і цегляну кладку, штучного і натурального каменю, мармуру, черепицю і шифер, плитку і т.д.
  • Стійкість до УФ-випромінювання. За рахунок цього оброблювана основа не вицвітає і не вигорає під впливом сонячних променів.

Гідрофобні засоби відрізняються високою адгезією, тобто добре зчіплюються з будь-якими поверхнями. Вони проникають глибоко в структуру матеріалу, заповнюючи пори в ньому, а також створюють найтоншу захисну плівку. Таке покриття продовжить термін експлуатації оброблених елементів - в подальшому дешевше буде повторити обробку гидрофобизатором, ніж відновлювати зруйнований водою конструктив.

Як наноситься просочення з ефектом мокрого каменю?

Для обробки гідрофобним складом необхідно:

  • Підготувати основу. Вона повинна бути ретельно очищеною, знепиленою і просушеною.
  • Перемішати засіб. Хоч гідрофобізатор торгової марки Праймер, що створює ефект мокрого каменю, продається в готовому до використання вигляді, все одно засіб обов'язково потрібно перемішувати перед нанесенням. Це пов'язано з тим, що окремі частинки можуть осідати на дно ємності.
  • Виконати покриття в 1-2 шари. Для більш пористих матеріалів (пінобетон, бетон, черепиці, шифер) рекомендується наносити засіб в 2 шари. Поліровані поверхні обробляються шляхом втирання засобу з подальшим збором надлишків.

Гідрофобізатор можна наносити за допомогою пензля, валика або фарбопульта - вибирайте зручний для вас варіант.

Пропозиції від інтернет-магазину Праймер

На сайті інтернет-магазину Праймер ви знайдете гідрофобізатори з ефектом мокрого каменю у вигляді:

  • Просочення. Призначене для прояву фактури і посилення кольору. Створює виразний матовий ефект мокрого каменю. Застосовується переважно для полірованих підстав (мармур, кераміка, граніт). Надає обробленій поверхні стійкість до високих температур - до +300 градусів.
  • Класичного гідрофобізатора. Використовується для всіх типів поверхонь. Призначений для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Продукція з гідрофобними властивостями і ефектом затемнення від торгової марки Праймер виготовляється на органічній основі, а також на водній основі, а тому є екологічно безпечною і може застосовуватися всередині приміщень.

В описі до кожного товару ви знайдете детальні технічні характеристики, а також рекомендації щодо застосування. Якщо у вас залишаться які-небудь питання, ви можете отримати безкоштовну консультацію у співробітників компанії Праймер. Телефонуйте і робіть замовлення - вам гарантована оперативна обробка заявки і якісна продукція за ціною виробника.

Фільтр
Поверхня для обробки
Основа
Температура використання
Очистити вибір
Останні відгуки