Як обробити стіну від вологи? Ін'єкційний гідрофобізатор

Волога на стінах у квартирі чи приватному будинку – проблема, із якою стикаються багато людей. Особливо часто такі явища спостерігаються, коли зволожується стіна від фундаменту або стіна стає мокрою після дощу.

Причини виникнення вологи

Існує декілька розповсюджених причин, через які зволожується стіна у цегляному будинку або зволожуються кути в приватному будинку:

  • Конденсат на стіні у квартирі: зазвичай виникає при різкій різниці температур.
  • Проникнення води через дефекти будівництва, особливо якщо стіна зволожується в цегляному будинку або цвіте стіна в квартирі.
  • Підвищений рівень грунтових вод, коли зволожується внутрішня стіна в будинку або зволожується кут в будинку.

Щоб раз і назавжди забути про проблему, як позбутися вологи на стіні або що робити, якщо мокра стіна в квартирі, рекомендується використовувати сучасні методи гідроізоляції, такі як ін'єкційна гідроізоляція.

Ін'єкційна гідроізоляція: що це таке?

Ін'єкційна гідроізоляція – це технологія, що передбачає введення спеціальних гідроізоляційних матеріалів безпосередньо в структуру стіни методом ін'єкції. Використовуючи ін'єкційні гідроізоляційні матеріали, можна досягти глибокого проникнення речовини та забезпечити надійний захист стіни від вологи.

Переваги методу

  1. Ефективність навіть при сильному зволоженні стін.
  2. Тривалий термін служби оброблених поверхонь.
  3. Відсутність необхідності проводити великі будівельні роботи.
  4. Швидкий час висихання після обробки.

ІН'ЄКЦІЙНИЙ ГІДРОФОБІЗАТОР ЄС-58

Для ефективної і довгострокової гідроізоляції рекомендується використовувати продукт ІН'ЄКЦІЙНИЙ ГІДРОФОБІЗАТОР ЄС-58. Цей продукт розроблено спеціально для боротьби із вологістю та дозволяє провести гідроізоляцію ін'єкцією, гарантуючи високий ступінь захисту від вологи та продовження терміну служби стін.

Висновок

Якщо стіни зволожуються в приватному будинку, мокра стіна в цегляному будинку або конденсат на стінах стає проблемою в вашому домі, не гайте часу. Ін'єкційна гідроізоляція – це ваш надійний спосіб боротьби з вологістю!

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари: