Добавки в бетон для гідроізоляції, гідрофобні добавки в бетон

Бетон – це найпоширеніший будівельний матеріал в світі. Він використовується під час робіт різного масштабу: від реконструкції фундаменту невеликих приватних будинків і адміністративних будівель, до зведення промислових і великих інфраструктурних об'єктів.

Добавки в бетон для гідроізоляції надають додаткові фізичні властивості бетонних і ЗБВ конструкцій – ці якості мають особливу важливість при експлуатації об'єктів, що знаходяться під систематичним впливом вологи: підвальні приміщення, фундаменти, стіни басейнів і т.д.

Особливості гідроізоляційних добавок в бетон

Навіть найякісніші бетонні суміші мають пористу структуру, яка не перешкоджає проникненню вологи всередину застиглого бетону, що провокує його поступове руйнування. Водовідштовхувальні добавки в бетон мають унікальний полімерний склад, його компоненти насичують бетонну суміш активними гідрофобними властивостями, що запобігають проникненню вологи в бетонну структуру ще на стадії затвердіння.

У лінійці професійних засобів «Праймер», представлені добавки в бетон для гідроізоляції. Вони надають додаткові корисні властивості бетону, які важливі при реалізації різних будівельно-ремонтних завдань в умовах підвищеної вологості:

  • Праймер ЄС-24 – спеціалізована будівельна добавка на основі неорганічних електролітів лужного типу. Надає бетону високі гідрофобні і морозостійкі властивості. Може використовуватися для внутрішніх і зовнішніх робіт на об'єктах будь-якого масштабу і складності;
  • Праймер ЄС-31 – гідроізоляційний пластифікатор на основі силікатів, жирних кислот, а також органічних і неорганічних солей. Призначений для виробництва гідротехнічного бетону, що застосовується в будівництві / ремонті об'єктів, що піддаються регулярному деструктивному впливу грунтових вод або інший вологи. Знижує водопоглинання, підвищує загальну міцність, еластичність і морозостійкість бетону.

Присадки в бетон для гідроізоляції «Праймер» рекомендується застосовувати згідно з відповідною інструкцією – це забезпечить вищу ефективність при виготовленні гідротехнічного бетону.

Необхідна розгорнута консультація по гідроізоляційним добавкам в бетон або є інші питання? Ми завжди раді допомогти!

Останні відгуки