Добавки в бетон для гідроізоляції

Бетон – це основний будівельний матеріал, що використовується при зведенні і ремонті різних будівель / споруд. Він приймає на себе основне навантаження, тому повинен мати високу міцність і фізичними властивостями, що відповідають умовам експлуатації об'єкта.

Добавки в бетон для гідроізоляції істотно знижують водопроникність структури монолітного бетону. Вони використовуються при виготовленні елементів конструкцій, що мають регулярний контакт з вологою: фундаменти, підлоги, стіни, фасади, підземні споруди, шляхопроводи, мости, тунелі, елементи приватної / громадської каналізації і т.д.

Особливості гідроізоляційних добавок в бетон

Сучасні водовідштовхувальні добавки в бетон мають унікальний полімерний склад, який змінює фізичні властивості бетонної суміші. Після змішування, добавка осідає на зовнішній поверхні компонентів складу суміші, утворюючи оболонку з вираженими гідрофобними властивостями.

Підібравши підходящу добавку в бетон для гідроізоляції, ви зможете отримати оптимальні гідрофобні властивості бетону з урахуванням експлуатаційних вимог до возводимому об'єкту.

Добавки в бетон для гідроізоляції «Праймер»

Лінійка будівельних добавок «Праймер» складається з професійних засобів високої якості. Вони мають унікальний склад, який сприяє поліпшенню гідроізоляційних властивостей бетону:

  • Праймер ЄС-24 – якісна будівельна добавка, що підвищує гідрофобні і морозостійкі властивості бетонної суміші. Випускається в каністрах, об'ємом 5,10 і 30 літрів;
  • Праймер ЄС-31 – спеціалізована пластифицирующая гідротехнічна добавка для внутрішніх і зовнішніх робіт. Забезпечує виражені гідрофобні властивості бетонної суміші. Призначена для будівництва в умовах постійної вологи: цоколі будинків, каналізаційні стоки, підвали, басейни, тераси, підлоги, інфраструктурні об'єкти і т.д. Продається в типових каністрах об'ємом 5,10 і 30 літрів.

Добавки в бетон для водонепроникності «Праймер» необхідно використовувати в суворій відповідності з інструкцією із застосування – це дозволить отримати максимальну ефективність при виготовленні бетонних конструкцій.

Необхідна додаткова консультація від профільного фахівця? Зверніться до наших менеджерів – вони допоможуть у вирішенні вашого питання!

Останні відгуки