Добавки в бетон для міцності

Бетон – це універсальний будівельний матеріал, який застосовується при виробництві широкого спектру ЗБВ виробів, а також зведенні монолітних будівель і споруд. Якісна бетонна суміш, повинна мати ряд обов'язкових властивостей, які відповідають вимогам до будівництва конкретного об'єкта.

Найчастіше класична суміш не може забезпечити необхідних фізичних властивостей бетону. Їх можна домогтися за допомогою зміцнювач бетону, який покращує вихідні характеристики всіх компонентів бетонної суміші під час висихання і затвердіння.

Добавки в бетон для міцності і їх особливості

Підсилювачами міцності бетону називають спеціальні присадки (пластифікатори) на основі полімерних матеріалів, які додаються в підготовлюваний бетонний або цементно-піщаний розчин. Після висихання, бетон набуває підвищену міцність і стійкість на стиск і вигин.

Пластифікатор бетону може мати різні властивості і бути призначеним для виготовлення бетонних і ЗБВ конструкцій, експлуатованих в певних умовах. У професійній лінійці «Праймер» представлено чотири різновиди добавок в бетон для міцності:

  • Праймер ЄС-25 – універсальний пластифікатор, призначений для надання бетону додаткової міцності, еластичності і водовідштовхувальних якостей. Застосовується при заливці теплої підлоги. Може використовуватися при створенні гіпсових і цементних розчинів;
  • Праймер ЄС-29
  • Праймер ЄС-33
  • Праймер ЄС-44

Застосовувати гідроізоляційні присадки для бетону «Праймер» необхідно в суворій відповідності з інструкцією по використанню – це забезпечить максимальну ефективність.

Необхідна консультація профільного спеціаліста? Наші менеджери завжди раді допомогти!

Останні відгуки