Гідрофобізатор для цегли (пропитка для цегли)

Часті питання про гідрофобизатори для цегли

  • 👷🏿 Як захистити цеглу від вологи і руйнування ❓

    1. Гідрофобізатор для цегли — проникає в структуру оброблюваного матеріалу без утворення плівки і має матовий ефект (ЄС-69). Не порушується паропроникність. Без зміни кольору поверхні цегли доцільно використовувати гідрофобізатори ЄС-23 і ЄС-68.
    Лаки для цегли — утворюють захисну плівку з ефектом «мокрого каменю» 🌈 (ЄС-11 — глянсовий лак для цегли, ЄС-10 — матовий лак для цегли). Також можна захистити цегляну стіну лаком ЄС-82 без зміни кольору поверхні.

  • 🧱 Як уникнути висолів на цегляній кладці ❓

    Противисольний гідрофобізатор або лак захистить цеглу від намокання і блокує вихід солей з оброблюваного матеріалу.
    1. Вода не може зайти в цеглу, тому що гідрофобізатор вступає в хімічну реакцію з вільним вапном з утворенням гідрофобного з'єднання, поверхня якого не змочується водою. Усуваємо капілярний підсос вологи.
    2. Висоли не можуть вийти на поверхню цегли під дією капілярного ефекту, тому що пори цегли загерметизовані і солі не можуть розчинитися в воді. Розміри пір достатні для проникнення повітря, але не достатні для проникнення молекул води і сольових розчинів.

  • 😍 Який гідрофобізатор для цегли краще ❓

    Вибір 🤔 захисного покриття для цегли в більшості своїй зводиться до вибору між матовим і глянсовим ефектом мокрого каменю. Якщо потрібен максимально матовий ефект, тоді актуальний гідрофобізатор для цегли ЄС-69. Гідрофобізтор ЄС-68 без зміни кольору поверхні (прозорий після висихання). Якщо бажаний ефект глянець або напівматовий — тоді краще купити лак для цегли.

  • ☔️ Гідрофобізація цегли

    Захист цегли від руйнівної дії води і вологи за рахунок забезпечення її водонепроникності. Гідрофобізатор проникає глибоко в структуру і підвищує стійкість цегли до несприятливого 🌬️ впливу зовнішнього середовища, опадів, вітру. Цегла буде захищена від дощу 🌧️, снігу ❄️ і морозу 🥶. Цегла, оброблена гідрофобізатором, вбирає в 15-25 разів менше води, ніж цегла без обробки.

  • 💰 Гідрофобізатор для цегли — ціна виробника

    Купити гідрофобізатор для цегли в Україні можна безпосередньо у нас на сайті — ми є виробником, і можемо запропонувати якісний продукт за прийнятну ціну.

Гідрофобізатор — це спеціальний будівельний продукт, що запобігає вбиранню вологи мінеральними будівельними матеріалами. Використовується для просочування тротуарної плитки, цегли, бетону, пінобетону, вапняку тощо.

Гідрофобізація цегли

Основна відмінність гідрофобізатора від лаків на основі акрилу, поліуретану і синтетичних смол полягає в тому, що він за своїми властивостями більше схожий на просочення. Це виражається в:

  • більшій глибині проникнення в структуру матеріалу, приблизно на 1-2 см;
  • виведення капілярної вологи з пір і мікротріщин поверхні, в той час як у основи цегли пори не закупорюються. Це забезпечує збереження і повітропроникність при надбанні вираженої гідрофобності у зовнішній поверхні окремих блоків.

Існує 3 варіанти гідрофобізації цегляної кладки:

  • поверхнева - просте покриття гідрофобізатором сухої поверхні при оптимальній для даного складу температурі;
  • об'ємна - додавання в суміш для замішування гідрофобних добавок, що приводить до появи водовідштовхувальних властивостей по всьому об'єму кладки;
  • ін'єкційна, або відсічна, коли гідрофобний продукт вноситься в отвори, висвердлені на 80-85% товщини кладки.

Найбільш поширеною і менш витратною є поверхнева гідрофобізація, яку часто посилюють об'ємною.

Кращий гідрофобізатор для цегли

Існує кілька видів гідрофобізаторів для цегли:

  • Силіконові і силоксанові склади (речовини з вмістом кремнію) з найдовшим терміном експлуатації. Прості в нанесенні і максимально ефективні. До них відносяться і калійні алкілсіліконати, на основі яких створюється ефект мокрого каменю.
  • Поверхнево-активні сполуки.
  • Солі жирних кислот і деяких металів (алюмінію, міді і цирконію).
  • Фторорганічні з'єднання.

Гідрофобізатор для цегли купити - критерії вибору

Обов'язково слід враховувати, який метал входить до складу просочення - калій або натрій. Обидва вони лужноземельні, але надають гідрофобізатору різні властивості. Наприклад, натрієві склади здатні утворювати кристалогідрати, що замість зміцнення матеріалу призведе до його руйнування. Саме тому важливо купувати гідрофобізатори у надійного і добросовісного виробника. Торгова марка Праймер саме таким і є. Вона добре зарекомендувала себе на ринку будівельної хімії і користується цілком заслуженою популярністю у будівельників і власників нерухомості.

Офіційний розповсюджувач продукції Праймер - інтернет-магазин Праймер, в каталозі якого представлені такі зразки гідрофобізаторів для цегляної кладки:

  • Універсальний продукт для бетону, цегли, штукатурки - прозорий склад із захистом від вологи, цвілевих грибків, перепадів температури і численних циклів заморожування і відтавання.
  • Противисольний засіб.
  • Ін'єкційні гідрофобізатори.
  • Універсальні концентрати - силіконові і силоксанові.

Це ще не повний перелік гідрофобізуючих речовин. Більш докладно з асортиментом можна ознайомитися на сайті інтернет-магазину. Там ви можете також отримати інформацію про кожен товар з детальними технічними характеристиками, технологією нанесення, списком матеріалів основи і основним призначенням.

Купуйте товари будівельної хімії від торгової марки Праймер за цінами виробника.

Останні відгуки