Гідроізоляція даху

Основним призначенням даху в житлових, комерційних, адміністративних, виробничих та інших будівлях / спорудах є комплексний захист внутрішнього простору від проникнення вологи і інших несприятливих чинників, з метою підтримки оптимального мікроклімату, а також запобігання деструктивного впливу вологи на елементи конструкції.

Проникнення вологи в підпокрівельний простір може відбуватися через незначних дефектів в матеріалах конструкції: від щілин різного діаметру, до мікроскопічних тріщин. Якісна гідроізоляція даху, захищає покрівельну конструкцію і всі внутрішні елементи об'єкта від проникнення дощових і талих вод.

Особливості гідроізоляції даху професійними засобами

Сьогодні застосовуються різні гідроізоляційні матеріали, що запобігають проникненню води в підпокрівельний простір, але найбільшою популярністю користуються бітумні грунтовки та гідроізоляційні мастики, що забезпечують високі гідрофобні якості оброблюваної поверхні.

У лінійці професійних рішень «Праймер», представлено чотири спеціалізовані засоби, які дозволяють провести якісну підготовку поверхні і вологоізоляцію даху:

  • Праймер ЄС-1 – універсальна бітумна грунтовка для попередньої підготовки поверхні до подальшого нанесення гідроізоляційних складів. Вона знепилюють поверхню і підвищує її адгезивні властивості;
  • Праймер ЄС-2 – холодна бітумно-каучукова мастика для покрівлі. Після нанесення, забезпечує оброблену поверхню високими гідрофобними властивостями. Стійка до вібраційних і усадочних деформацій, а також до експлуатації при високих температурах, в тому числі при нагріванні даху;
  • Праймер ЄС-3 – мастика бітумна для покрівлі, відноситься до холодної типу мастик. Створює хороший рівень гідроізоляції, запобігає корозії металевих перекриттів, гниття дерева, поява грибка і інші деструктивні фактори;
  • Праймер ЄС-4 – спеціалізована бітумно-клеюча мастика для гідроізоляції даху. Призначена для приклеювання листової і рулонної гідроізоляції, а також деяких інших покрівельних матеріалів.

Необхідна допомога у виборі вологоізоляції даху від профільного фахівця? Наш менеджер проведе розгорнуту консультацію!

Фільтр
Поверхня для обробки
Основа
  • водна
  • органічна
Призначення
Температура використання
Очистити вибір
Останні відгуки