Гідроізоляція підвалу

Підвал – це важливе технічне приміщення на об'єктах різного призначення: від приватних і багатоквартирних будинків, до адміністративних і промислових будівель. Від його стану залежить загальний комфорт і безпеку експлуатації об'єкта - постійне просочування ґрунтових вод або підвищена вологість, призводять до появи цвілі, розвитку корозії металу і руйнування елементів конструкції, аж до аварійних ситуацій.

Гідроізоляцію підвалів необхідно проводити під час будівництва об'єкта, а також в період його експлуатації (при необхідності). Основним завданням гідроізоляції підвалу зсередини і зовні, є захист несучих і допоміжних конструкцій від згубного впливу вологи.

Гідроізоляція підвалу і її особливості

Професійну гідроізоляцію підвалів виконують із застосуванням спеціальних засобів, що забезпечують оброблювані поверхні високими гідрофобними властивостями. Залежно від складу, засоби поділяють три типи: для зовнішніх робіт, для внутрішніх робіт або універсальні. Використовувати гідроізолятор необхідно в суворій відповідності до вказівок інструкції.

У професійній лінійці продуктів «Праймер», представлено чотири засоби, для ефективної гідроізоляції підвальних приміщень:

  • Праймер ЄС-1 –це високоякісна бітумна грунтовка на органічній основі. Призначена для підготовки підстави (знепилювання і підвищення адгезії): цегли, бетону, дерева і металу. Застосовується для зовнішніх робіт, має високу морозостійкість;
  • Праймер ЄС-2 – еластична холодна гідроізоляційна бітумно-каучукова мастика. Призначена для герметизації зовнішніх поверхонь, в тому числі гідроізоляції швів підвалу та інших елементів приміщення. Забезпечує стійку захист обробленої поверхні від атмосферних опадів, грунтової корозії і слабоагресивних рідких середовищ;
  • Праймер ЄС-3 – гідроізоляційна бітумна мастика, застосовується для гідроізоляції підвалу зовні і інших поверхонь: перекриттів, покрівлі, фундаментів стінок, ЗБВ конструкцій і т.д.;
  • Праймер ЄС-4 – однокомпонентна бітумна мастика, призначена для приклеювання гідроізоляційних і теплоізоляційних матеріалів на бетонні, цегельні, дерев'яні і металеві елементи підвалів.

Необхідна консультація профільного спеціаліста або допомога у виборі підходящої гідроізоляції підвалу? Зверніться до менеджера!

Фільтр
Поверхня для обробки
Основа
  • водна
  • органічна
Призначення
Температура використання
Очистити вибір
Останні відгуки