Гідроізоляція для підлоги

Пол – це один з ключових елементів конструкції будь-якої будівлі, незалежно від призначення: житлових, комерційних, виробничих та інших. Він має безпосередній контакт з підвальними приміщеннями, фундаментом або грунтом. Недостатня гідроізоляція призводить проникненню вологи в товщу статі, покриття для підлоги і внутрішні приміщення об'єкта.

Професійна гідроізоляція підлог спеціальними засобами, дозволяє вирішити цілий комплекс проблем: усунути підвищену вологість у приміщеннях, розвиток грибків і поступове руйнування елементів конструкції будівлі.

Особливості гідроізоляції підлоги спеціальними засобами

Гідроізоляція для підлоги може застосовуватися на різних етапах експлуатації об'єкта: від будівництва і виконання первинної обробки, до планового капітального або точкового ремонту, коли роботи виконуються лише на окремих ділянках, наприклад, гідроізоляція підлоги у ванній.

Сьогодні для гідроізоляції підлог застосовуються різні засоби і матеріали, але підвищеною популярністю користуються бітумні грунтовки і холодні мастики, що забезпечують якісну підготовку поверхні і захист структури бетонних і дерев'яних підлог.

У лінійку професійних засобів для гідроізоляції підлог «Праймер» входять:

  • Праймер ЄС-1 – універсальна грунтовка на бітумної основі, забезпечує якісне очищення поверхні від пилу, а також підвищує її адгезивні властивості для подальшої гідроізоляції дерев'яних і бетонних підлог;
  • Праймер ЄС-2 – бітумно-каучукова мастика (МГББ) холодного нанесення, призначена для обробки дерев'яних і бетонних статевих поверхонь. Володіє вираженою стійкістю до вібраційних і усадочних деформацій, а також підвищених температур;
  • Праймер ЄС-3 – спеціалізована бітумна мастика для герметизації зовнішніх поверхонь підлог. Захищає оброблені поверхні від проникнення вологи, гниття, розвитку грибків, корозії та інших зовнішніх деструктивних впливів;
  • Праймер ЄС-4 – мастика на основі органічних розчинників. Має бітумно-клеючий склад, призначений для приклеювання гідро і теплоізоляційних матеріалів на дерев'яні і бетонні підлоги.

Хочете дізнатися більше подробиць про мастиках для гідроізоляції підлоги або залишилися інші питання? Зверніться до наших менеджерів!

Фільтр
Поверхня для обробки
Основа
  • водна
  • органічна
Призначення
Температура використання
Очистити вибір
Останні відгуки