Як вивести машинне масло?

Вивести пляму від машинного масла, сажі, жиру або нагару, без застосування спеціальних засобів, практично неможливо. В інтернеті є безліч порад про те, як вивести масляні плями підручними засобами: господарським милом, зубною пастою або шампунем. Ці поради не мають нічого спільного з реальністю – ви просто погіршите ситуацію і витратите побутову хімію на неефективні спроби.

Свіжі сліди масляних плям на асфальті, бетоні, плитці, камені, цеглі або інших поверхнях, вивести значно легше, ніж старі плями, що в'їлися. Тому до процедури очищення необхідно приступати якомога раніше. Також необхідно використовувати спеціальні засоби на основі лугу – вони взаємодіють з маслянистою структурою, розщеплюючи і відокремлюючи її від забрудненої поверхні.

Очищувач важких маслянистих і жирових забруднень: особливості вибору

Перед тим як вивести масляні плями, необхідно вибрати відповідний очищувач. Найбільшу ефективність мають концентровані очисники на основі лугу. Вони легко розбавляються водопровідною водою і не вимагають особливих навичок застосування. Також використання різної концентрації очищувача, дозволяє боротися із забрудненнями будь-якої складності: від легких, до дуже складних.

Хорошим варіантом є очищувач масляних плям ЄС-90. Він призначений для обробки наступних поверхонь: тротуарної плитки, керамічної цегли, бетону, натурального каменю, асфальту, шиферу, черепиці. Зверніть увагу! Очищувач ЄС-90 не використовується в якості очищувача для тканин, в тому числі одягу, штор, килимів, шкіри і т.д.

Як видалити пляму від машинного масла: етапи виведення

Перед тим як прибрати масляні плями з тротуарної плитки, асфальту, бетону, цегли або інших поверхонь, необхідно провести підготовку, а також дотримуватися інструкції по застосуванню засобу:

  • Приберіть з поверхні механічні забруднення (зметіть їх віником або щіткою, не розмазуючи пляму);
  • Захистіть свої руки і очі: одягніть гумові рукавички і захисні окуляри;
  • Залежно від складності забруднення поверхні, розбавте концентрат водопровідною водою: для легких забруднень – 50мл на м², для складних – 150мл на м²;
  • Нанесіть засіб на поверхню пульверизатором, малярським пензлем або губкою. Залиште очисник на 5-10 хвилин;
  • Змийте очисник з поверхні напором води, наприклад, із шлангу;
  • Якщо засіб не забезпечив повної очистки – повторіть процедуру.

Тепер ви знаєте чим вивести масляні плями і чим вивести мазуту швидко і без істотних витрат!

Фільтр
Поверхня для обробки
Температура використання
Очистити вибір
Останні відгуки