Як вивести машинне масло з бруківки?

Масляні плями на тротуарній плитці – це поширена проблема з якою стикаються тисячі власників приватної та комерційної нерухомості, а також мільйони перехожих, які відвідують громадські простору. Зараз ви дізнайтеся, ніж вивести масляні плями на тротуарній плитці швидко і з мінімальною шкодою для міцності її структури.

Плями і масляні патьоки з'являються в результаті: вилітаючи з вихлопної труби автомобіля, при заміні масла, стікаючи з будь-якої поверхні або з проїжджаючого транспорту. Видалення масляних плям з бетону, асфальту і тротуарної плитки – це складна процедура, що вимагає відповідального підходу і застосування спеціальних засобів (очищувачів масляних плям).

Як вивести пляму від машинного масла: види засобів і їх переваги

З огляду на високу проникаючу здатність машинного масла, а також його стійкість до широкого спектру хімічних компонентів, рекомендується використовувати засоби на лужній основі.

У лінійці очищувачів, є спеціальний концентрований очищувач важких масляних і жирових забруднень ЄС-90, дозволяє контролювати ступінь агресивності очищення тротуарної плитки від масла, з урахуванням складності забруднення. Для нових невеликих плям рекомендується використовувати низьку концентрацію засобу, в той час як старі плями варто видаляти висококонцентрованим засобом.

Ключові переваги:

  • Має високу очищувальну здатність – проникає вглиб структури масляної плями, розщеплюючи її;
  • Чи не вступає в реакцію з матеріалом плитки, зберігаючи її міцність і естетику;
  • Не потребує особливих навичок при використанні – простота застосування (процедура очищення займає близько 15-20 хвилин);
  • Можна зберігати на складах або в підсобних приміщеннях (в щільно закритій каністрі).

Перед тим як вивести масляні плями, необхідно провести правильну підготовку поверхні (очистити місце від великого механічного сміття), а також надіти захисні засоби: гумові рукавички і будівельні окуляри. Застосовувати засіб потрібно відповідно до прикладеної інструкції. Якщо після очищення залишилися масляні сліди – повторіть процедуру.

Використовуючи спеціальний очищувач, ви зможете вивести пляму від машинного масла в мінімальний час з невеликими матеріальними витратами!

Фільтр
Поверхня для обробки
Температура використання
Очистити вибір
Останні відгуки