Засіб для видалення плям на тротуарній плитці

Чому бруківка біліє? Після укладання тротуарної плитки або бруківки, на них можуть з'явитися плями білого кольору – це нормальний процес, викликаний особливостями технології виробництва, яка передбачає використання карбонату калію для підвищення морозостійкості вироби. Також висоли на бруківці з'являються в зимово-весняний період, коли тротуари і дороги обробляють спеціальними сольовими розчинами, проникаючими углиб поверхні дорожнього покриття.

Спеціальні засоби для видалення висолів на тротуарній плитці, гарантують збереження високих естетичних якостей дорожнього покриття без негативного впливу на структуру матеріалу, в той час як інші агресивні засоби можуть її пошкодити.

Очищення тротуарної плитки від висолів: засоби, характеристики, переваги

Видалення висолів на тротуарній плитці має проводитися тільки із застосуванням спеціальних засобів на основі слабких кислот, що проникають в структуру висолів, обережно прибираючи його з поверхні, що сприяє відновленню кольору плитки і поліпшенню її естетичних якостей.

У серії очисних засобів «Праймер» представлена лінійка з професійних засобів для видалення висолів:

  • ЄС-22 – використовується в якості змивки висолів на фасадах будівель з натурального і штучного каменю, цегли і керамічної плитки;
  • ЄС-45 – концентрований 1:20 очищувач мінеральних поверхонь універсального типу, призначений для видалення різних відкладень з облицювальної плитки та інших мінеральних поверхонь;
  • ЄС-87 – очищувач «гаражних підлог», використовується для очищення широкого спектра матеріалів: природного каменю, тротуарної плитки, бетону, шиферу, черепиці, керамічної цегли. Є оптимальним рішенням для видалення висолів з тротуарної плитки та бруківки;
  • ЄС-91 – очищувач важких мінеральних забруднень. Має агресивний склад, що дозволяє очищати найскладніші висоли в бетоні, граніті, керамічній плитці, сухопрессованной, клінкерній і керамічній цеглі, а також на черепиці, шифер і тротуарній плитці.

Зверніть увагу! Користуватися спеціальними засобами необхідно строго по інструкції, використовуючи засоби захисту: гумові рукавички і захисні окуляри.

Тепер ви знаєте як прибрати сіль з тротуарної плитки та інших поверхонь максимально якісно з мінімальними витратами!

Фільтр
Поверхня для обробки
Температура використання
Очистити вибір
Останні відгуки