Засоби для чищення бруківки від цементу

Тротуарна плитка – це популярне рішення для облагородження територій приватних будинків, прибудинкових територій і громадських просторів. Вона дозволяє створити комфорт і затишок, який привертає цінителів естетичної краси. Але в процесі її укладання, а також при проведенні супутніх робіт, використовується цементно-піщана суміш, що прилипає на поверхню плитки - це знижує естетику всього простору.

Очищення тротуарної плитки від цементу може проводитися за допомогою різних засобів, але найбільш ефективним є спеціальні очисники. Вони дозволяють відмити плитку від цементу в мінімальний термін, не тільки відновлюючи естетику поверхні, але і зберігаючи міцність структури.

Як очистити тротуарну плитку від цементу: засоби і етапи

Видалення цементу з тротуарної плитки рекомендується проводити тільки із застосуванням спеціальних засобів на основі слабких кислот, що проникають вглиб забруднення – це дозволяє зруйнувати структуру налиплого цементу, але не пошкодити поверхню тротуарної плитки, зберігши її міцність і естетику.

У лінійці засобів очищення плитки від цементу Праймер, представлені наступні високоефективні очисники:

  • ЄС-22 – призначений для усунення цементних забруднень з широкого спектру поверхонь: тротуарної плитки чи бруківки, натурального і штучного каменю, цегли і кераміки;
  • ЄС-45 – універсальний засіб очищення бруківки від цементу. Є концентратом 1:20. Підходить для видалення цементного пилу і застиглого цементу з мінеральних поверхонь;
  • ЄС-87 – застосовується при очищенні великих площ від бризок цементного розчину, наприклад, громадських просторів. Має високу проникаючу здатність;
  • ЄС-91 – найсильніший засіб в лінійці, призначений для видалення складних цементних забруднень.

Перед тим як очистити тротуарну плитку від цементного пилу, необхідно провести її попередню підготовку – прибрати всі великі механічні забруднення і змочити поверхню водою.

Використовувати очищувач необхідно поетапно, відповідно до інструкції по застосуванню (концентрати попередньо розбавляються теплою водою). Процедура займає не більше 15-20 хвилин. При недостатній ефективності, процедуру варто повторити.

Тепер ви знаєте, як і чим очистити тротуарну плитку від цементу максимально швидко і недорого!

Фільтр
Поверхня для обробки
Температура використання
Очистити вибір
Останні відгуки