Прискорювачі твердіння бетону

Схоплювання і затвердіння бетону є тривалим процесом – від якості якого залежить технічні параметри бетонної конструкції при її експлуатації. Для досягнення базових показників міцності, класичного бетону необхідно близько 30 діб. Але буває ряд випадків, коли будівельні роботи потрібно прискорити без втрати якості і надійності.

Затверджувач бетону є спеціальною добавкою, що прискорює процес затвердіння бетону за рахунок активізації процесу гідратації. Більшість прискорювачів твердіння бетону знижують базовий технологічний час затвердіння суміші на 20%, при збереженні інших технічних параметрів бетону.

Особливості та переваги прискорювачів затвердіння бетону

Ключовою особливістю і головною перевагою прискорювачів схоплювання і твердіння бетону є можливість ефективного виконання робіт в складних кліматичних умовах, в тому числі, при зміні періодів року: осінньо-зимовий або зимово-весняний, коли середньодобова температура протягом місяця може коливатися в межах 10-15°C, в тому числі опускатися нижче нуля.

У лінійці професійних засобів для прискорення твердіння бетону «Праймер» представлені наступні рішення:

  • Праймер ЄС-30 – високопластфікуюча добавка на основі синтетичних полімерів і безхлорних електролітів. Прискорює затвердіння і підвищує міцність бетону на другу добу після заливки на 60-80%, а після 28 днів – на 35-50%. Призначена для зовнішніх і внутрішніх робіт на об'єктах будь-якого масштабу;
  • Праймер ЄС-33 – прискорювач твердіння бетону на основі синтетичних олігомерів і водних електролітів. Забезпечує прискорене твердіння бетону і підвищує його міцність за 24 години на 50%. Виключає ризик миттєвого затвердіння, і знижує витрату цементу на 20%. Сприяє прискоренню обороту опалубок в процесі будівництва середніх і великих об'єктів;
  • Праймер ЄС-34 – прискорювач тверднення і набуття міцності цементних сумішей на основі сольо-електролітного складу. Забезпечує прискорене твердіння суміші за 1 добу на 50%, при підвищенні кінцевої міцності і зниження витрати води на 20%.

Вибір оптимального прискорювача твердіння бетону необхідно проводити з урахуванням технічних вимог до конкретного об'єкта. Якщо вам потрібна консультація профільного спеціаліста – зверніться до нашого менеджера!

Останні відгуки