Прискорювачі твердіння цементу

Цемент – найпопулярніший будівельний матеріал в світі. Він застосовується як при дрібному побутовому ремонті, так і при створенні залізобетонних конструкцій для будівництва великих інфраструктурних об'єктів. Залежно від складу, цементна суміш може мати різні параметри міцності, еластичності і стійкості до зовнішніх чинників: вологи, морозу, різких температурних перепадів, механічному тиску на вигин і т.д.

Прискорювач твердіння цементу є класичною присадкою, що скорочує час затвердіння цементного складу – цей показник є критично важливими при виконанні ряду будівельно-ремонтних робіт в несприятливих кліматичних і мікрокліматичних умов.

Особливості прискорювачів твердіння цементу

Ключовою особливістю прискорювачів твердіння цементу, є їх склад, активізує реакцію схоплювання і набору міцності шляхом гідратації. У більшості випадків, добавка присадки, збільшує швидкість затвердіння на 30-50% в першу добу.

У лінійці професійних засобів для будівництва «Праймер» є різні продукти, що забезпечують прискорене твердіння цементу:

  • Праймер ЄС-30 – високопластифікуюча добавка, що забезпечує прискорене затвердіння цементних розчинів і бетонних сумішей в умовах знижених температур (до -15°С). Основою складу служить суміш безхлоридних електролітів і синтетичних олігомерів. Підвищує міцність цементного розчину або бетону через 24 години на 60-80%, а після 28 днів – на 35-50%;
  • Праймер ЄС-33 – добавка в цемент для швидкого схоплювання і затвердіння. Прискорює затвердіння за 24 години на 50% і підвищує кінцеву міцність цементу / бетону на 20%. До складу входять синтетичні олігомери і водні електроліти. Дозволяє прискорити оборот опалубок / форм на середніх і великих будівельних майданчиках;
  • Праймер ЄС-44 – прискорювач тверднення і набуття міцності цементних сумішей на основі солей-електролітів. У першу добу після заливки підвищує міцність на 50%, при цьому кінцева міцність підвищується на 20%. Збільшує морозостійкість конструкцій і знижує витрату цементу на 20%.

Перераховані вище прискорювачі твердіння цементу необхідно застосовувати в строгій відповідності з доданою інструкцією – це забезпечить максимальну ефективність розчинів в процесі будівництва об'єктів.

Останні відгуки