Засіб для чищення каменю. Засіб для догляду за гранітом

Незважаючи на те, що граніт – це дуже міцний натуральний камінь, який може мати ідеально гладку відполіровану поверхню, він все ж схильний до забруднень різної природи: від стійких масляних плям і неестетичного помутніння, до слідів жорсткої води і будівельних цементних бризок.

З огляду на особливості матеріалу, чистка граніту звичайної побутової хімією малоефективна або зовсім може завдати шкоди структурі каменю. Сьогодні існують спеціальні засоби для чищення граніту на основі слабких кислот або лугів. Вони дозволяють дбайливо очистити натуральний камінь, зберігши його природну красу.

Як очистити камінь граніт: засоби і особливості застосування

Очищення природного каменю потрібно виконувати тільки із застосуванням спеціальних засобів для очищення гранітних пам'ятників та інших виробів, на основі лугу і легких кислот. Такий очисник проникає вглиб забруднення, але не вступає в реакцію з гранітом, що робить очистку не тільки ефективною, а й безпечною для структури і естетики каменю.

Типи засобів для чищення граніту:

  • Лужні очисники природного каменю: ЄС-54 – призначений для очищення виробів з граніту та іншого природного каменю від широкого спектра забруднень: нагару, сажі, жиру, масла;
  • Кислотовмісні очисники природного каменю: ЄС-22 (використовується при видаленні сольових відкладень і плям цементу на фасадах з природного каменю), ЄС-45 (видаляє будівельні бризки, плями цементу і інші будівельні забруднення з поверхні граніту), ЄС-87 (очищувач підлог з натурального каменю, після будівельно-ремонтних робіт), ЄС-90 (для очищення важких жирових і маслянистих забруднень), ЄС-91 (для очищення складних мінеральних забруднень і висолів), ЄС-92 (найсильніший концентрований засіб для очищення натурального каменю від іржі і вицвітання).

Перед тим як очистити граніт від цементного розчину або інших забруднень, необхідно вибрати відповідний засіб, що враховує тип оброблюваного матеріалу і складність забруднення. Всі роботи повинні виконуватися із суворим дотриманням інструкції по застосуванню в гумових рукавичках і захисних окулярах.

Тепер ви знаєте як відмити гранітну плитку або інший виріб з натурального каменю максимально якісно в мінімальний термін!

Останні відгуки